ZIŅAS

Klubā DEPO notiks Pre-Xmas Metal vakars

CMF Agency 14.12.2017. 09:40
16. decembrī klubā "DEPO" pašmāju “Blinded Memory” un “Mayla”, un ārzemju viesi - “Fallcie” no Krievijas un “Carry The Weight” no Somijas.

"Blinded Memory" tika dibināta 2010. gadā un ir vienīgā electronicore grupa Baltijā. Kopš tā laika grupa ir izdevusi 2 EP albumus un vienu digitālo singlu. Grupa aktīvi uzstājas gan Latvijā, gan vairākās Eiropas valstīs, dalot skatuvi ar tādām ārzemju grupām kā "Betraying The Martyrs" (Francija), "Nu-Nation" (Krievija), "Khroma" (Somija) un daudziem citiem.

2015.gada maijā grupa pārtrauca savu darbību, bet šī gada augustā atgriezās uz skatuves.

Septembrī  “Blinded Memory” izdeva jauno singlu “Insane” no topošā albuma un oktobrī devās mini tūrē pa Somiju, Igauniju, Lietuvu un Latviju. 2018. gadā grupa plāno doties tūrē pa Eiropu, kā arī izlaist longplay albumu.“Mayla” ir 2013. gadā dibināta death metal/deathcore grupa no Rīgas un tās nosaukuma izcelsme rodama sanskritā. Grupas dalībnieki guvuši bagātīgu pieredzi spēlējot tādās apvienībās kā “Asthma”, “Sacramental”, “Begotten”, “Puffin”, “A.R.T. band”, “Escape from Within” un “Finger Salad”, kuras muzicēja dažādos stilos - sākot ar džezu, elektronisko mūziku un beidzot ar simfonisko metālu.  

2016. gadā grupa izdeva savu debijas albumu “Possession of the Wretched”, kurš guva daudz pozitīvas atsauksmes no klausītājiem. Šobrīd grupa raksta jaunu albumu, kurš tiks izdots 2018. gadā.

Groove/metalcore grupa “Fallcie” tika dibināta 2009. gadā Sankt-Peterburgā, Krievijā. Oriģināli grupas nosaukums bija “Nu-Nation”, zem šī  nosaukuma grupa vairākas reizes ir uzstājusies  Rīgā.

Grupa ir izdevusi  3 albumus un daudz koncertējusi Eiropā  (6 tūres pa Eiropu, kā arī viena tūre pa Krieviju), dalījuši skatuvi ar “SoulFly” (USA/Brazil), “Ektomorf” (Hungary), “Betraying The Martyrs” (France) un daudzām citām grupām.

2017. gadā grupai pievienojās vokaliste Darja Platova un grupas nosaukums tika izmainīts uz “Fallcie”. Zem nosaukuma “Fallcie” grupa ir izdevusi singlu “Rock’n’Rolla” un devās mēnesi ilgā tūrē pa Eiropu.

 

“Carry The Weight” ir jauna melodic hardcore grupa, kas tika dibināta 2017. gadā Helsinkos, Somijā. Līdz šim grupa ir izdevusi  vienu singlu ‘’Sick Heart/Sick Head” un ir devusies mini tūrē pa Somiju un Igauniju. Šis būs grupas pirmais koncerts Latvijā.

 

Koncerts sāksies 20:00, Ieejas maksā – 3 Eiro

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.