ZIŅAS

Klubā Depo koncertēs Eyre LLew

Depo 10.05.2019. 09:31
11. maijā klubā Depo koncertēs postroka/ambientā roka apvienība "Eyre LLew".

Grupas pirmssākumi meklējami Anglijas pilsētā Notingemā, kur Sems (Sam Heaton, balss un ģitāra) izmantoja Džekam (Jack Bennet, ģitāra) piederošo studiju mēģinājumiem un improvizācijai ar ambientām skaņām, kas piesaistīja Džeka uzmanību. Tika piesaistīts tuvs draugs, bundzinieks un vēl viens Džeks (Jack Clark, bungas un klavieres), un dzima Eyre Llew (eire lū). Sākotnēji notikusi bieži eksperimenti un mainīšanās ar instrumentiem, pirms nostabilizējies pašreizējais sadalījums un atrasts parezais skanējums, katram grupas dalībniekam izmēģinot teju katru pozīciju. Galu galā, lai ieviestu melodiskāku šķautni, bundzinieks iemācījies arī klavierspēli, un abus instrumentus spēlē gan koncertos, gan ierakstos.

Pēc debijas albuma “Atelo” izdošanas grupa strauji guva atpazīstamību un publikas uzmanību dzimtajā Lielbritānijā, kā arī aktīvi koncertēja ārpus tās. 2017. gada beigās "Eyre LLew" ar vairākiem koncertiem viesojās arī Latvijā. (Interviju ar grupu lasi šeit)2019. gada pavasarī "Eyre LLew" izdeva kopīgu EP ar korejiešu shoegaze apvienību "In The Endless Zangyang We Are".

Koncertā klubā klubā "Depo" uzstāsies arī pašmāju grupa "Pacific K".

Ieeja:
- 5 euro,
- 4 euro ar flaijeri no www.klubsdepo.lv
- 3 euro, ja savlaicīgi esi atzīmējies facebook kā DOSIES
- 1. stāvā ieeja BRĪVA

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.