ZIŅAS

Klubā „A Nice Place” Ungāru Trešdiena

P3LICAN 27.03.2013. 13:41
Trešdien, 3. aprīlī, „Sandstorm 2013” koncerttūres ietvaros, Rīgā koncertēs Ungāru grupa „Megazetor” un pašmāju jaunieši „Deodium” .

Megazetor” ir progressive death/thrash metal manierē spēlējoša grupa no Ungārijas. Grupa savu skanējumu salīdzina ar tradicionālām žanra vērtībām – „Death”, „Testament”, „Atheist” un „Carcass”, kas papildināts ar mūsdienīgāku jaunradi, kas stilistiski pielīdzināma grupām „Mastodon” vai „Gojira”. „Megazetor”  bagāžā ir divi demo, EP un mūzikas apskatnieku ļoti iecienītais 2009. gada albums „The Dying Process”, ar kuru grupa viesojusies Latvijā jau iepriekš.

Šī gada martā, grupa izdevusi jaunu EP „Sandstorm in an Hourglass”, ar kuru arī devusies mazā koncert izbraucienā pa Eiropu – Baltijas valstis, Slovākija, Polija u.c.

Koncertā spēlēs arī grupa „Deodium” – spēcīga jauniešu grupa, kas savi lieliski pierādījusi koncertos un saņēmusi Latvijas Metal Mūzikas Gada Balvu 2012 kā „Gada Debija”.

Koncerta sākums: 20:00
Ieeja: 2 Ls


Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.