ZIŅAS

Kiss Of The Dolls laiž klajā savu trešo studijas albumu

Kiss Of The Dolls 11.06.2013. 12:46
14. jūnijā, Rīgā, rokmūzikas klubā „Latvijas 1. Rokkafejnīca” latviešu glam & blues metāla apvienība Kiss Of The Dolls vērienīgā koncertā prezentēs savu jauno, nu jau trešo, studijas albumu”Kiss Of the Dolls & Friends” .

Albumam neparastais nosaukums dots, jo dotais CD+DVD ir finiša atzīme - noslēgums  grupas pirmajai piecgadei -, un diska audio un video materiālā kādu daļiņu no sevis ieguldījuši gandrīz visi  grupas draugi un bijušie biedri, kas piedalījušies projekta Kiss Of The Dolls  izaugsmē tās pastāvēšanas laikā.

Līdztekus augstākminētajai pateicībai līdzcilvēkiem, jaunais albums ļauj klausītājam jau uz itkā zināmo skaņdarbu bāzes gūt ieskatu grupas skanējuma virzībā nākotnē, kur īpaši nopelni ir grupas somu producentam, daudzu zelta un platīna disku statusu īpašniekam, smagās mūzikas leģendai - Anssi Kippo.

„Darbs pie ieraksta tur Somijā mūs visus izdzina no ierastās komforta zonas, piespieda kļūt labākiem: precīzākiem un jaudīgākiem, vairāk klausīties un ieklausīties, sajust mūzikas vidi un plūsmu - katram sevi un vienam otru. Arī mēģinājumos, gatavojoties gaidāmajam prezentācijas koncertam un vasaras festiņu sezonai, jūtam, ka esam ieguvuši ļoti daudz gan kā mūziķi, katrs induviduāli, gan kā grupa, gan kā draugi un vnk cilvēki.”

Albums  „Kiss Of The Dolls & Friends” ierakstīts, miksēts un māsterēts Astia-studios, Lappeenrantā, Somijā, producenta Anssi Kippo vadībā. Tajā ir 7 dziesmas un 3 videoklipi (tie savukārt filmustudijas „13mm” darbi uz Ginta Lundberga /Mēmā/ audio mixa bāzes). 

Prezentācijas koncertā kopā ar Kiss Of The Dolls uz skatuves kāps draugu grupas, ar kurām Kiss Of The Dolls ir kopā no saviem pirmsākumiem : 

Inokentijs Mārpls, Pūķa Gars, Wake up! un U-13.

Koncerta sākums 21:00.

Ieeja brīva.

Lasi vēl

Komentāri

piss on the dolls 11.06.2013. 20:22
nu un?
Tieš tā, kuram pi* latviešu mūzika? Drīzāk, jāiet uz Gāgu 14.ajā.
uz Anal Del Rej
White Trash 12.06.2013. 02:39
Kāds šausminājās par Sidechain Retreat lirikām... Lai ieskatās šeit. Še gan ir apgarotība, idejiskums, poētika... Un - bail padomāt - jau trešais albums! Ar visu dvd...
Ziemassvētku rokenrols nogalina.
Piss on the dolls 12.06.2013. 14:19
skatoties video gribas vienlaicīgi gan raudāt gan vemt...
KISS of the DOLLS 12.06.2013. 16:16
:D Runā, ka heroīna ielietotājiem tieši vemšana esot baudas virsotne - savukārt raudāšana ekstāzē noved blondīnes pie ekrāniem ziepeņu laikā ...
Super, "Piss on the dolls", Tu mūs iepriecini = esam sasnieguši vajadzīgo efektu uzreiz vairākās sociālajās grupās. Un - ja vēl tas viss kopā atspoguļojas vienā Tavā personāžā !! ... Feini.. ;))
KISS of the DOLLS 12.06.2013. 16:23
Par lirikām - necepjamies ! (hug)
Mēs esam tikai rokenrols (palasiet līdzīga tipa Rietumu bandu lirikas).. ;)
Ja vēlamies baudīt nopietnu LV mākslu - aicinām pievērsties Imantam Ziedonim un citiem mūsu tautas dižgariem.
KotD nekad nav bijis mērķa līdzināties kam tādam.
KISS of the DOLLS 12.06.2013. 17:11
P.S.
Savukārt nenovīdīgajiem vai vnk dzīves apbēdinātajiem atļaujam mūsu "lētajā pozitīvismā" neklausīties - īpaši tādiem kā "Piss on ...", jo arī Mums ja godīgi ir totāli "piss on" - tātad = abpusēji ... ;))
White Trash 13.06.2013. 00:51
Nu labi, labi, nostrostējāt...
Jāatzīst, nespēju līdz galam iebraukt KotD koncepcijā vai izprast, ar ko gan šī apgriezienus strauji uzņemošā grupa man vairāk saistās - ar Līvu & pārējā tradicionālā liepājroka vienplākšņaino tiešumu un pompozitāti, vai tomēr kaut kāda "tongue-in-cheek" fiška te vairāk velk kaut kur uz kaut kādu Gogol Bordello pusi...
Nu bet, kā mēdz teikt - "Galvenais, lai cilvēks būtu labs" :)
Cilvēcīgāk par dažu labu Ziedoņa liriku ekspluatējošu latvju estrādes zvaigzni varbūt ir gan :)
KISS of the DOLLS 13.06.2013. 01:07
Par pēdējo teikumu īpašs Paldies.. ;))
Biju tikai uz vienu KotD koncertu - ļoti patika. Nesaprotu, par ko te daži sacepušies. Katrā ziņā viņi ir krietni labāki par dažiem , kas vēlas līdzināties aizrobežu zvaigznēm.
Delfi komentētājs 17.06.2013. 17:51
Nevaru saprast, kas šķiet uzjautrinošāk - tvnet'a komentētāji, vai Kiss of the Dolls izmisīgie centieni sevi aizstāvēt un komentāru nopietna uztveršana :DD Biju nedaudz labākās domās par jums.
"neklausīties - īpaši tādiem kā "Piss on ...", jo arī Mums ja godīgi ir totāli "piss on" - tātad = abpusēji" /KotD?
Ja jums arī būtu "piss on" tad jau jūs te nemaz nepostotu un necenstos tēlot otrus keyboard warriors..
Anonīmais Šakālis 17.06.2013. 19:53
Biju uz koncertu. Pavilka. Pašironisks un jautrs rokenrols, kam dzīves sāpe vietām apakšā. Tā kā Oranžās Brīvdienas, tikai glam stilā.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.