ZIŅAS

Killswitch Engage iesildīs Iron Maiden koncertu Tallinā

13.11.2017. 16:08
13. novembra pēcpusdienā amerikāņu metalcore apvienība "Killswitch Engage" savos sociālajos tīklos paziņoja, ka pievienosies "Iron Maiden" turnejai "The Legacy of The Beast Tour 2018".

Baltijas faniem par lielu prieku tūre tiks uzsākta Igaunijas Saku arēnā 2018. gada 26. maijā. Koncerta iepriekšpārdošana ir paredzēta, sākot ar 24. novembri. Iespaidīgās koncerttūres grafikā pagaidām ir izziņoti 16 koncerti visā Eiropā, tai noslēdzoties 10. augustā O2 arēnā Londonā. 

Pēc sava pēdējā albuma "Incarnate" izdošanas 2016. gadā "Killswitch Engage" atrodas aktīvā koncertēšanā, tiesa, 2017. gadā grupa koncertus Eiropā sniegusi nav.

Savā mājaslapā "Iron Maiden" skaidro, ka gaidāmais koncerts ir turpinājums veiksmīgajai turnejai 2016./17. gadā, prezentējot grupas 16. albumu “The Book Of Souls”. Tāpat apvienība sola, ka koncertu sērija turpināsies arī 2019. gadā.

Pilnu turnejas sarakstu meklē šeit.

Lasi vēl

Komentāri

Cik esmu savulaik paklausījies Killswitch Engage, nekādu metālu tur saklausījis neesmu, atskaitot Dio "Holy Diver" kaveru.
Nigērijas Princis 13.11.2017. 16:40
Cik esmu savulaik paklausījies Neonz mixteipus, nekādu hiphopu tur saklausījis neesmu.
Tas komentārs bija vairāk reaģējot uz Alternative.lv FB šī raksta šāri par "jaunās un vecās paaudzes metālistiem".
Neonz nu arī pēc popmūzikas un slāgera tas īsti neizklausās. Kas tad tas īsti varētu būt ja ne kāds no metāla subžanriem?
akdievs, laikam ik pa laikam neiztikt bez metāla "smaguma krāniņa" mērītājiem.
Neonz ir trve, jūs nē un viņam krāns ir lielāks, kā jums. Jūs neko nesaprotat no īstās labās mūzikas. Plebeji... #skyforger4laif

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.