ZIŅAS

Kilkim Žaibu aicina svinēt Jāņus īpašā atmosfērā

Kilkim Žaibu 16.06.2016. 11:12
Festivāls "Kilkim Žaibu" no 23. līdz 25. jūnijam piedāvā lielisku iespēju svinēt Jāņus īpašā atmosfērā. Galvenie viesi - metāla leģendas "Venom".

 

Festivāla organizatori aicina visus Līgo svinēt gribētājus no Latvijas ierasties no 23. līdz 25. jūnijam uz Varņu ciematu Lietuvā, kur skaistā Lūksta ezera krastā jau 17. reizi notiks festivāls "Kilkim Žaibu". Tas katru gadu pulcē ap 2000 folk un smagās mūzikas fanu no visas Baltijas un Eiropas.

Skanēs izmeklēta smagā metāla mūzika visām gaumēm - kopā koncertēs ap 25 ārzemju grupu un Baltijas folkloras kopu. Notiks arī seno cīņu klubu paraugdemonstrējumi un amatnieku tirdziņi. Slāpes varēs veldzēt ar daudz un dažādiem gardiem lietuviešu mājražotāju aliem. Tiks arī aizdegti daudz Jāņu ugunskuri un skanēs dziesmas līdz rītam draudzīgā atmosfērā.


Kā vienus no svarīgākajiem šī gada festivāla viesiem organizatori min leģendāro smagās mūzikas apvienību "Venom" no Anglijas, kas uzstāsies festivāla "Kilkim Žaibu" trešās dienas noslēgumā - 25. jūnijā. Tas būs grupas pirmais koncerts Baltijas valstīs un "Venom" līdzi atvedīs arī savu krāšņo pirotehnikas šovu. 

 

Vairāk info: www.kilkimzaibu.com

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.