ZIŅAS

„Khroma Autumn Collapse 2013” klubā Route66

Mārtiņš Kleins 25.09.2013. 15:25
Alternatīvās kustības „Forced Madness Fest” organizatori aicina alternatīvās mūzikas cienītājus apmeklēt pasākumu „Khroma Autumn Collapse 2013”, kas norisināsies šī gada 16. oktobrī bijušās Sapņu Fabrikā telpās, klubā „Route66”.

Bezmaksas koncertā grupu Khroma (FIN) atbalstīs pašmāju uzlecošās progresīvā roka pārstāvi "Toria" un "The Great Attractor".

Pasākuma laikā klubā „Route66” tiks filmēts grupas Khroma jaunais videoklips, tāpēc esat aicināti kļūt par daļu no tā. 

Pašmāju grupa Toria, ir instrumentālā roka izpildītāji, kas ar savu koncertu sniegumu jau ir iekarojuši plašu klausītāju loku.

The Great Attractor ir jauni mūziķi, kas līdz šim ir mazāk zināmi, bet ar lielu vērību kāps uz progresīvā roka skatuves, lai pienācīgi iesildītu tādu ārzemju grupu kā Khroma.

Pagājušā gada rudenī grupa Khroma uzstājās ar tādām pašmāju smagās metālmūzikas grupām kā Helid, Retrace My Life, Amelia The Murderer, Sound Machinery, Blinded Memory un Burned in Blizzard piepildot kluba Melnā Piektdiena telpas. Pasākumā „Khroma Autumn Collapse 2013”grupa Khroma prezentēs savu jaunāko albumu, kas ir nemainīgi ieturēts metal / trip hop / electro / darkstep mūzikas žanrā. Khroma pasākuma apmeklētājus vienmēr pārsteidz ar savu gaismu un video projekciju šovu, kas lieliski papildina viņu dzīvo izpildījumu.

 

Lasi vēl

Komentāri

šitais būs spēcīgs pasākums, jāiet!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.