ZIŅAS

Soulfly uzstāsies Melnajā Piektdienā

Valdis Bērzvads 06.09.2012. 16:09
Kopā ar brazīliešu — amerikāņu metāla zvaigznēm Soulfly tūres «Maximum Cavalera Tour» ietvaros šovakar Rīgā kā iesildītāji spēlēs arī Igora un Zaiona Kavaleru grupa Lody Kong, kā arī Ričarda Kavaleras formējums Incite.

Soulfly fani atceras, ka Incite iesildīja publiku arī Rīgas koncertā pirms trim gadiem, kad Soulfly ieradās Rīgā pirmo reizi. Pierādījās, ka Incite spēlē vienkāršu, enerģisku «thrash» metālu — ar «metalcore» ietekmi, taču ar mazākām brazīliešu mūzikas ietekmēm nekā Soulfly mūzikā, jo dēla grupai taču ir jāatšķiras no Maksa Kavaleras mūzikas!

Toties pirmoreiz Rīgā spēlēs Lody Kong, kas varētu būt vakara lielais atklājums. Kā jau var noprast pēc tūres nosaukuma — «Maximum Cavalera Tour», arī Lody Kong ir Kavaleru mūziķu dinastijas formējums, kurā darbojas Maksa Kavaleras dēli Zaions un Igors Jr. Pretstatā citu jauno mūziķu pūlēm, kuri cenšas izklausīties pēc iespējas mūsdienīgāki, Lody Kong rīkojas tieši pretēji: viņi izklausās pēc deviņdesmito gadu Sietlas «grunge» grupām (Soundgardern, Mudhoney, Nirvana) kombinācijā ar alternatīvo metālu aprēķināti haotiskajā Helmet stilā — sen neviens tā nav spēlējis. Tomēr arī Lody Kong nav varējuši izvairīties no savām brazīliešu saknēm bungu partijās!

«Gan mani, gan manu grupas biedru bērni ir faktiski uzauguši aizskatuvē. Pretstatā citiem mūziķiem, mēs tūrēs devāmies kopā ar sievām un bērniem. Brīžiem mums tūres busā ir bijis visīstākais bērnudārzs! Tāpēc tikai laika jautājums bija — kad viņi mums sāks spēlēt paši,» tā Makss Kavalera, Soulfly līderis. «Kas attiecas uz tūrēšanu pa tām valstīm, kur ne vienmēr citas grupas iegriežas — kā Dienvidamerikas vai Austrumeiropas zemes, tad es piekrītu, ka koncertēšana tādās vietās mums nav finansiāli izdevīga, un mēs dažkārt pat ciešam tāpēc zaudējumus. Bet visās šajās vietās mums ir daudzi uzticīgi fani, un mums ir svarīgāk viņus redzēt un satikt!»

Koncerts «Melnajā Piektdienā» notiks 13. septembrī, biļetes vēl pieejamas Biļešu Paradīzē. Pašlaik biļešu cena ir 12 lati, tomēr jārēķinās, ka iepriekšpārdošanā ir kopumā pieejamas pavisam tikai 600 biļetes. Tāpēc visiem Kavaleru faniem nevajadzētu atlikt biļešu pirkšanu uz pēdējo brīdi! 

Lasi vēl

Komentāri

vittuperkele 09.09.2012. 15:04
iespaidīgs setlists no konča somijā
http://www.setlist.fm/setlist/soulfly/2012/tavastia-helsinki-finland-7bddbae0.html

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.