ZIŅAS

Kautiņš Artilērijas pagrabos (video)

alternative.lv 10.05.2016. 12:28
Daugavpils klubā "Artilērijas pagrabi" grupas "So Lucid Electric Feel" uzstāšanās laikā izcēlās "nelielas" nekārtības.

6. maijā vakarā koncerta laikā vienīgajā Daugavpils alternatīvās mūzikas klubā "Artilērijas Pagrabi" izcēlušās nekārtības. Savā Facebook lapā kluba pārstāvji stāsta par notikušo:

"Video sākumā redzams, ka brīdī kad apsargs novērsies, ienāk 2 un pēc tam vēl 4 jaunieši.
Tālāk šie "drosminieki" sāk traucēt koncertu, lai gan publika cenšas mierīgi viņus no tā atturēt.
Konkrēti 5 min19 sek var labi redzēt kā mērķtiecīgi tiek notriekts zemē mūsu pastāvīgais klients Aigars S (puisis ar dredām, kurš vienkārši dejo), kuru dodas aizstāvēt citi klienti - un "varoņiem" to tik vien vajag, lai izraisītu sekojošo kautiņu.
Izsakām īpašu pateicību mūsu klientam melnajā džemperī, kurš gan mēģināja mierīgi atturēt huligānus no provokācijām, gan arī nenobijās no diviem uzbrucējiem un aizstāvējās ar mikrofona statīvu ( 6 min 38 sek ). Mums ne tikai nav pretenziju par cietušo statīvu (jo bija jāaizstāvas un tas bija pirmais, kas klientam gadījās pa rokai), mēs pat lemsim par zināma bonusa piešķiršanu šim klientam. Paldies !"

Artilērijas pagrabi atvainojas patstāvīgajiem apmeklētājiem, kas piedzīvoja nepatīkamos brīžus, un meklē kautiņa vaininiekus, no kuriem daļa esot nepilngadīgi.

Notikušo fiksējušas arī drošības kameras:


Lasi vēl

Komentāri

Kā parasti visādiem kuri nevar izpausties ar ko labu aiziet un izbojā vakaru, ļoti skumīgi :( Bet malači tie kas centās to visu novērst!
nu tā jā.
Muzikanti kā uz Titānika - kuģis grimst, bet grupa turpina spēlēt.
sniegavīrs 10.05.2016. 15:04
nekas cits prātā nenāk.... youtube.com/44B4c6VDPWk
sk8er4life 10.05.2016. 16:25
Pajoliņi.
Klang ieskandināšanas pasākums/
msh -> sniegavírs 11.05.2016. 18:24
tieshi to pashu nodomaaju, kad skatijos video.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.