ZIŅAS

Jūnijā Rīgā atgriezīsies Jucifer

ULVE Agency 28.04.2016. 11:22
20. jūnijā klubā "Nabaklab" savu vienīgo koncertu Baltijas valstīs sniegs leģendārā smagās ģitārmūzikas grupa "Jucifer" no ASV.

Jucifer ir amerikāņu rokgrupa, kuru 1993. gada Atēnās, Džordžijas štatā dibināja radošie partneri un dzīvesbiedri - ģitāriste un vokāliste Ambera Valentaina (Gazelle Amber Valentine) un bundzinieks Edgars Livengūds (Edgar Livengood). Tā ir viena no pirmajām smagās mūzikas grupām, kura attīstījusi „spēka dueta” jeb divu dalībnieku sastāva novatorisko pieeju. Laika gaitā Jucifer mūzikā sadzīvojuši elementi no sladžmetāla, dūmmetāla, melnmetāla, trokšņu mūzikas un dažādiem smagās mūzikas virzieniem, ar katru nākamo daiļrades periodu apliecinot šādu starp-žanru mūzikas pilnasinīgumu. Klausītājiem grupas koncerti ir zināmi ar savu rituālismu, smagnējumu un skaļumu.

Kopš grupas dibināšanas Jucifer ir izdevuši deviņus albumus, pēdējais no tiem ir 2014. gadā izdotais District of Dystopia; kā arī nerimstoši koncertējuši, dalot skatuvi ar saviem laika biedriem Melvins, Neurosis, Eyehategod, Harvey Milk, Electric Wizard un Acid King.

Koncerts Rīgā 2013. gada oktobrī bija Jucifer pirmā viesošanās Latvijā. Tagad gaidāma viņu atgriešanās.

Biļetes no 28. aprīļa nopērkamas elektronisko biļešu tirdzniecības vietā internetā. Tikai pirmās 20 biļetes pieejamas par īpašu cenu – EUR 7. Pārdošanā stingri ierobežots skaits biļešu.

Koncertu rīko neatkarīgā kultūras platforma ULVE Agency.       

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.