ZIŅAS

Jūnija beigās Rīgā uzstāsies Parkway Drive un Chelsea Grin

Nabaklab/CPS 20.03.2015. 11:00
Rīgā, klubā “Melnā Piektdiena” 29. jūnijā Eiropas tūres ietvaros uzstāsies divas no šobrīd pasaulē populārākajām modernā metāla grupām - Parkway Drive un Chelsea Grin.

Leģendārā Austrālijas grupa Parkway Drive ir dibināta 2003. gadā Baironbejā, un izpilda metalcore žanra mūziku ar spēcīgiem un atmiņā paliekošiem ģitāru rifiem, smagām iespēlēm un kliedzošu vokālu, ko, atšķirībā no vairākuma šī žanra grupām, nepapildina “tīrais” vokāls. Grupas nosaukums radies no ielas nosaukuma, kurā sākotnēji atradās grupas mēģinājumu telpas. “Parkway Drive” atrodas izdevniecības “Epitaph” paspārnē un ir izdevusi četrus pilnmetrāžas albumus (“Killing with a Smile” 2005, “Horizons” 2007, “Deep Blue” 2010, “Atlas” 2012), divus dokumentālo filmu DVD ierakstus (“Parkway Drive: The DVD” 2009, “Home Is for the Heartless” 2012) un 2013. gadā, par godu grupas 10 gadu pastāv ēšanai, savus fanus visā pasaulē iepriecināja ar grāmatu “Ten Years of Parkway Drive”. Savas pastāvēšanas laikā grupa ir vairākkārt tūrējusi ASV, Eiropā, Āzijā un Austrālijā, uzstājoties lielākajos mūzikas festivālos, sadarbojusies ar metālmūzikas lauciņa labākajiem producentiem (t.sk. Adams Datkevičs (“Underoath", “Shadows Fall”, “Unearth”), Džo Baresi (“Tool”, “Coheed and Cambria”, “Bad Religion”), Mets Haids (“Slayer”, “Children Of Bodom”, “Hatebreed”) un aizvien turpina pilnveidot savu skanējumu, priecējot gan ilggadējos fanus, gan iekarojot jaunu klausītāju simpātijas.Kopā ar austrāliešu grupu uzstāsies amerikāņu deathcore apvienība Chelsea Grin. Grupa dibināta 2007. gadā Saltleiksitijā, ASV, un tās vārds aizgūts no rētas nosaukuma, kas rodas Anglijas noziedzīgo grupējumu vidū populāras spīdzināšanas metodes rezultātā; kā paši grupas dalībnieki skaidro, viņi gribējuši nosaukumu, kas atspoguļotu “Chelsea Grin” radītās mūzikas “akustisko kaitējumu”. Grupa izpilda deathcore stila mūziku, dažkārt ar spēcīgām dūmmetāla, melnā metāla, progresīvā un simfoniskā metāla ietekmēm. Grupu “Chelsea Grin” pārstāv izdevniecība “Artery Recordings”, kur tā izdevusi vienu EP albumu (“Evolve” 2012; pirmais EP albums “Chelsea Grin” 2008. gadā tika izdots izdevniecībā “Statik Factory”) un trīs pilnmetrāžas albumus (“Desolation of Eden” 2010, “My Damnation” 2011, “Ashes to Ashes” 2014). Līdzīgi kā “Parkway Drive”, arī “Chelsea Grin” ir daudz tūrējusi un uzstājusies nozīmīgākajos mūzikas festivālos, savācot krietnu fanu pulku visā pasaulē.

Pasākumu organizē klubs “Nabaklab” un biedrība “Circle Pit! Shows”.
Koncerts notiek klubā “Melnā Piektdiena”, Brīvības gatvē 193c.
Pirmās 100 biļetes nopērkamas par 20 eiro iepriekšpārdošanā www.ticketshop.lv. Biļetes pieejamas no 23.03.
Sākums plkst. 21:00, klubs atvērts no plkst. 19:00.
Ieeja klubā no 16 gadu vecuma.
Vairāk informācijas:
www.nabaklab.lv/
www.circlepitshows.com/
www.facebook.com/circlepitshows

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.