ZIŅAS

Jūlija beigās notiks rokfestivāls „KLANG!”

ian 21.06.2013. 09:49
Uz divām skatuvēm tiks apvienoti latviešu roka un metāla skatuves lielākie vārdi

Šī gada 26. – 27. jūlijā Ķekavas pagasta Klaņģu kalnā pirmo reizi notiks rokfestivāls „KLANG!”. Bez ambīcijām, bet ar nākotnes plāniem pasākuma rīkotāji šogad uz divām skatuvēm apvienojuši latviešu roka un metāla skatuves lielākos vārdus.

Festivālā uzstāsies „Dzelzs Vilks”, „Sanctimony”, „Inokentijs Mārpls”, „Preternatural”, „The Factor”, „Trendkill Method”, „Huskvarn”, „Relicseed”, „Indygo”, „Art of keeping secrets”, „Omerta”, „GhettoZloba” un citi, veidojot koncentrētu latviešu alternatīvās un smagās mūzikas programmu divu dienu ietvaros. Pirmajā gadā lielākā uzmanība pievērsta dzīvajai mūzikai un latviešu grupām, kuru vidū noteikti izcelsies sevi nule kā lieliski parādījusī grupa „Omerta”, iesildot „Indygo” albuma prezentācijas tūres noslēguma koncertu koncertzālē „Palladium”, „Art of keeping secrets”, kuriem šogad gaidāms spožs debijas albums, leģendārā Jāņa Levita kolorītā apvienība „Velna Kalpi”, kā arī ļoti ilgi klusējusī apvienība „Cilvēks ar putniņu” un šā gada agrā pavasarī radusies grupa „Korozija”. Pēdējie solās būt sagatavojuši īpašu pārsteigumiem pilnu programmu labākajās Latviešu smagā roka tradīcijās.

Festivāla biļetes iepriekšpārdošanā par cenu no 7 – 12 Ls. Teritorijā būs pieejama autostāvvieta, vieta teltīm, kā arī tiks nodrošināta ēdināšana un bārs.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.