ZIŅAS

Jozefs Van Visems piedāvā ieskatu jaunajā albumā

ULVE Agency 01.11.2017. 08:35
Pirms gaidāmā koncertā "Ģertrūdes iela teātrī" 2. novembrī, lautists Jozefs van Visems izdod dziesmu un video no jaunā albuma.

Jau drīz, 10. novembrī, cienījamās Beļģijas izdevniecības Consouling Sounds paspārnē vinila plates un kompaktdiska formātā dienasgaismu ieraudzīs Jozefa van Visema jaunais studijas albums Nobody Living Can Ever Make Me Turn Back.

Jozefs van Visems ir holandiešu avangarda komponists un baroka lautas meistars. Viņa mūzika ir nepārblīvēta un tieša, reizē hipnotiska un melodiska, kas ”cieņpilni ievelk klausītāju transcendentālā stāvoklī un liek katram palēnināt mūzikas klausīšanos kā individuālu pieredzi.” Van Visems nepaguris koncertē dažādās pasaules vietās, vairākkārt viesojoties arī Latvijā, un lasa lekcijas par lautas ”atbrīvošanas” tēmu.

Beidzamajos gados, darbojoties duetā ar pazīstamo kinorežisoru Džimu Džārmušu (Jim Jarmusch), ir izdoti vairāki studijas ieraksti. Turklāt 2013. gadā par abu komponēto mūziku Džārmuša filmai Only Lovers Left Alive Jozefs van Visems saņēma Kannu kinofestivāla konkursa balvu par labāko filmu skaņas pavadījumu. Viņš ir sniedzis teju tūkstoti koncertu visā pasaulē, to skaitā prestižajos festivālos All Tomorrow’s Parties un Primavera Sound.

Koncerts Rīgā notiks ceturtdien, 2. novembrī, Ģertrūdes ielas teātrī. Turpinās biļešu pārdošana elektronisko biļešu tirdzniecības vietā internetā. To cena šobrīd - EUR 15. Pārdošanā ierobežots skaits biļešu.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.