ZIŅAS

Jelgavā notiks postroka grupu koncerts

Tempus 04.09.2018. 09:04
22. septembrī Jelgavā, ‘’Melno Cepurīšu Balerijā’’, notiks pirmais Latvijas postrokam veltītā cikla "LV Post" koncerts.

Koncertā piedalīsies instrumentālās mūzikas grupa Tempus – divu cilvēku apvienība, kas savā skaņā apvieno postroku, matemātisko roku un posthārdkoru. Grupa ievērojamu atzinību ir guvusi gan spēlējot Latvijā, gan ārzemēs - vienā no lielākajiem instrumentālās mūzikas samitiem Sanktpēterburgā – Post Summit. Tempus ir izdoti divi ieraksti: The Future Is Not For Us To See (2015) un Hymn For The Courageous (2017).

Koncertā būs dzirdama arī grupa Nostra. Nostra ir 1/3 franču un 2/3 latviešu instrumentālās mūzikas trio no Rīgas, kas savā apvieno postroku, ambient, sludge un drone elementus. 2018. gada aprīlī ar labām atsauksmēm tika izdots pirmais grupas ieraksts "Transmission(s)". Koncertā piedalīsies arī daudzsološā postroka apvienība no Rīgas – A Farewell To Words, kas 2017. gada septembrī tika izdeva pirmo ierakstu "Going Over The Top"

Šāda veida mūzikas cikla koncerti ir ļoti iecienīti ārzemēs, kas klausītājiem sniedz iespēju iepazīt grupas un skaņdarbus vienuviet.
Ieejas maksa koncertā ir 3 EUR. Biļetes iepriekšpārdošanā vietnē ticketshop.lv.

 

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.