ZIŅAS

Jelgavā koncertēs stoner rock grupa Weedpecker

Ian 06.12.2018. 09:28
7. decembrī Jelgavā, Melno Cepurīšu Balerijā, koncertēs Polijas stoner roka pārstāvji Weedpecker. Iesildīs pašmāju "North Bend".

Weedpecker aizsākumi ir 2012. gadā Varšavā kā Dobry brāļu iecere eksperimentēt ar savu rāmo psihodēliskā roka izpausmi un roķīgo stoner/grunge skanējumu. Kopš tā laika, grupa izlaidusi kopumā trīs eksperimentāli atšķirīgus albumus, pēdējais būdams šī gada sākumā izdotais “III” zem “Stickman Records”.

Šobrīd grupa sastāv no Dobry brāļiem Wyro un Bartek – ģitāras, Karol – basģitāra un Kuks – bungas, ierindojoties starp spožākajiem Polijas stoner roka pārstāvjiem.

Savā plūstošajā skanējumā, “Weedpecker” progresijas ir kā lidojums zemapziņas plašumos un nerimstošos nirvānas meklējumos. Ar meditatīvi plaukstošām ģitāru partijām, grupa pieskaras “Pink Floyd” psych-prog laikmetam, ko akurāti iestarpina mūsdienu tehniskajā stoner-progrokā. Grupas skanējuma paralēles tiek nereti vilktas ar tādām grupām kā “Elder”,” King Buffalo”,”Elephant Tree” un smagākos brīžos ar “Acid King”.

Grupa kāps uz Melno Cepurīšu Balerija skatuves Jelgavā jau šo piektdien, 7. decembrī. Koncerta sākums plkst. 22:00. Biļetes iepriekšpārdošanā(5-10 eiro) biļešu tirdzniecības vietnē ticketshop.lv. Koncerta laikā filmē un fotogrāfē, pretenziju gadījumā vērsties pie rīkotāja. 

Iesildošajā daļā pašmāju progresīvie stoneri North Bend.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.