ZIŅAS

Jelgavā koncertēs metāla apvienība Morne

Melno Cepurīšu Balerija 02.09.2019. 10:54
9. oktobrī "Melno Cepurīšu Balerijā" koncertēs ASV sludge/crust metal grupa "Morne".

Grupa ir dibināta ASV, Bostonā, 2005. gadā. Plašāku uzmanību grupa piesaistījusi sava skanējuma dēļ – sapludinot tumšāku, smagnēju crust ar sludge, post, doom mūzikas žanriem, grupa radījusi savu unikālo skanējumu, pašiem gan norobežojoties no piederības vienam konkrētam žanram.

Grupas kontā četri albumi – „Untold Wait” (2009), „Asylum” (2011), „Shadows” (2013), „To The Night Unknown” (2018), divi no kuriem smagās mūzikas estētu izdevniecības "Profound Lore Records" paspārnē.

Regulāras koncertēšanas rezultātā, grupa ir ļoti labi zināma ASV, Kanādā un Eiropā, kā lielākos panākumus minot grupas enerģiskos koncertus festivālos „Roadburn” (divreiz) un „HellFest”. Nereti grupas daiļradi salīdzina ar grupām „Neurosis”, „Isis” un „YOB”.

Popularizējot savu jaunāko albumu "To The Night Unknown" grupa septembrī sāk  Eiropas koncertu tūri, kuras ietvaros ar vienīgo koncertu Baltijas valstīs spēlēs Latvijā, klubā „Melno Cepurīšu Balerija” Jelgavā.

Biļetes iepriekšpārdošanā no 8 EUR vietnē ticketshop.lv.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.