ZIŅAS

Jelgavā koncertēs Conan

Melno Cepurīšu Balerija 10.10.2018. 09:28
Trešdien, 10. oktobrī, ar koncertu Latvijā, klubā "Melno cepurīšu balerija" atgriežas Anglijas "stoner doom" trio "Conan"

Grupa radusies kā duets 2006. gadā, tās kodols un dzinējspēks ir solists, ģitārists Džons Deiviss (Jon Davis) un basģitārists Kriss Fīldings (Chris Fielding). Muzikāli "Conan" saista ar stoner un doom žanriem, un, pateicoties netīrajam un skaļajam skanējumam, grupa ātri vien iekarojusi savu stabilo klausītāju loku. “Conan” daiļradē dominē stāsti par vikingiem, ziemeļu mitoloģiju un dažādām kaujām.

Grupas kontā trīs pilnie albumi - “Monnos” (2012), “Blood Eagle” (2014) un “Revengeance” (2016), no kuriem pēdējie divi izdevniecības “Napalm Records” paspārnē. Jaunākais albums „Existential Void Guardian” izdots šī gada 14. septembrī, kas jau iespaidīgi rezonējis dažādu mūzikas apskatnieku lokā, daži to sauc par gada stoner mūzikas albumu, citi, savukārt, uzteic albuma tekstos skarto tematiku.

Iesildošajā daļā – Jelgavas pagan death metal grupa „Darrva” , kas izdevusi jau divus albumus, mazliet mainījuši sastāvu, bet turpina aktīvi darboties. Drīzumā sola arī jaunu albumu, kas skanējuma ziņā būs mazliet tehniskāks un tumšāks.

Trešdiena, koncerta sākums 20:00, biļetes iepriekšpārdošanā ticketshop.lv.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.