ZIŅAS

Jelgavā koncertēs blackmetāla grupa Taake

MCB 18.12.2018. 09:15
Piektdien, 22. februārī, pirmo reizi Latvijā, "Melno Cepurīšu Balerijā", koncertēs skandalozā black metal grupa "Taake" no Norvēģijas.

Taake ir black metal grupa no Bergenas, Norvēģijā, kas izveidota 1993. gadā. No dibināšanas brīža (ar sākotnējo nosaukumu "Thule" 1993-1995) līdz pat šim brīdim grupas centrālais dzinējspēks, dziesmu un mūzikas autors ir mūziķis "Hoest", kurš kā vokālists nereti izlīdzējis koncertos grupām "Gorgoroth", "Carpathian Forest" un "Ragnarok".

Grupas kontā ir septiņi pilnie albumi, pēdējais "Kong Vinter" izdots 2017. gadā, kā arī vairāki EP, split ieraksti un intensīvi koncerti visā pasaulē. Grupas ierakstus izdevušas prestižās mūzikas izdevniecības "Peaceville Records", "Avantgarde Music", "Dark Essence Records".

Neatņemama sastāvdaļa "Taake" popularitātē ir arī pats grupas līderis, kuru bieži vajā skandāli un nepatikšanas - nesen atceltā tūre ASV, nepatikšanas ar Vācijas varasiestādēm pēc koncerta un apsūdzības, kuras mūziķis noraida. Muzikāli "Taake" ir lielisks paraugs Norvēģijas black metal žanra ziedu laika periodam - auksts, smags, ekstrēms, norvēģu valodā.

Grupa Latvijā uzstāsies pirmo reizi. 

Koncerta sākums: 20:00. Biļetes iepriekšpārdošanā vietnē ticketshop.lv

 

Lasi vēl

Komentāri

Grupas līderis, kā attēls rotā visu albūmu vāciņus, spēris soli tālāk: atkailināšanās ienāk arī melnajā metālā, skatāmies tanī sarakstā 1.vietas ieguvēju:
http://www.ruthlessreviews.com/1123/the-other-top-10-most-ridiculous-black-metal-pics-of-all-time/
jēzus uz mieta 28.12.2018. 01:26
Rock out with your cock out - tas jau 2006. gada rakstiņš un vecāks notikums.
Svaigakais jau bija ateceltie koncerti štatos un Vācijas skandāls. Un Talib Kweli skandāls. Kas gan nemaina muzikālo kvalitāti - bleķis, kur džeks saka, ko domā un provocē klausītājus domāt līdzi.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.