ZIŅAS

Jelgavā koncertēs Autism un HA:ZE

MCB 23.04.2019. 09:56
Piektdien, 26. aprīlī, Jelgavas "Melno Cepurīšu Balerijā" uzstāsies grupa "Autism" no Lietuvas un pašmāju mūziķis "HA:ZE".

Autism” – grupa no Lietuvas, kas spēlē post roka un post metāla sajaukumu, atgriežas Latvijā ar jaunā albuma "Have you found peace?" prezentāciju. Grupa Latvijā viesojusies vairākas reizes, gan atrādot klausītājiem albumu „Film Noir”, gan iesildot amerikāņu grandus „Rosetta”.

Grupas jaunākais, pēc skaita ceturtais ieraksts ir konceptalbums "Have you found peace?"  kurā kā viesi dalību ņēmuši mūziķi no grupām "Rosk" , "Erdve" , "Girnu Giesmes". Vērīgākiem klausītājiem būs interesanti pašiem šķetināt albuma koncepciju – stāstu, kas sākas 1988. gadā un kuram atrisinājuma īsti nav, ļaujot klausītājam pašam domāt vai šķetināt atbildes.

Grupas muzikālais skanējums balansē postroka un postmetāla svaros, jo ir gana gaisīgs, instrumentāls, emocionāls, noskaņu raisošs, lai iekļautos pirmajā, bet vienlaikus smagnējāks, tumšāks un griezīgāks. Ļoti iespējams, ka talantīgie mūziķi sakombinējuši savu skanējuma formulu, kas viņu instrumentālos skaņdarbus, ko vietām papildina samplētie monologi, padara par interesantu klausāmvielu gan vieglākas, gan smagākas mūzikas klausītājiem.

Koncertu iesildīs "HA:ZE” jeb elektroniskā post roka producents Tomass Beķeris, kas agrāk darbojies grupās „Eschatos”, „Seborrhea” un „Dehydrated Goat”.

Mūzika, kurai žanra līdziniekus būs grūtāk atrast  – elektroniskais post roks, kas tiek spēlēts ar elektrisko midi ģitāru.  

 

Koncerts 21:00, Ieeja 3-5eur, iepriekšpārdošanā ticketshop.lv

Lasi vēl

Komentāri

hmm, Haze tīri labs projekts, bet nu Autismam kā iesildītājs galīgi neder..
Tilta Remontbrigāde 25.04.2019. 11:26
Hmm.
Un kāds ir Tavs piedāvajums,ieteikums vai risinājums?
Nu,tāds pamatots.
Gandrīz jeb kura cita lv posta grupa.
ķip, ja grupas nekopē viena otras stilu, nevar likt kopā? beidz
Kāds sakars ar kopēšanu? :D Vnk domāju ka citas labāk derētu kopā, kaut arī nav super līdzīgas. :D
Tilta Remontbrigāde 25.04.2019. 14:20
Gandrīz jeb kura cita lv posta grupa.
--> nosauc dažas.
Pēc manām domām vislīdzīgākie tieši Autism no LV ir Nostra. Bet derētu arī tie paši Tesa, Tempus, Illa.
Tesa iesildītu Autismu, tas gan būtu cundurs.
Nezinu kā Latvijā, bet pasaules līmenī Autism ir krietni atzītāki..
Kali Yuga 26.04.2019. 13:40
Bbc, no kurienes ņēmi datus šādai analīzei?
No interneta, kur tad citur. ;)
Edvīns Straume 26.04.2019. 17:08
Pasaules līmenī jau Autism ir atzīta brigāde un popularitātes līmenī arī iekabina Tesai - patīk tas jums vai nē. Runājot par iesildītājiem - man ar nepatīk, man vispār nepatīk tā elektronikas kopā ar postroku - kaut kā neskan kā vajag. Un uz Autismu jau vajadzēja kaut ko smagāku, tumšāku, drūmāku - bet lai jau čalis spēlē - ir kā ir.
Edvīns Straume 26.04.2019. 17:14
Kaut gan no otras puses - FB Tesai ir pat par 300 laiku vairāk kā Autism. Koroče ko te salīdzināt - abas labas grupas.
Tilta Remontbrigāde 27.04.2019. 11:01
Man laikam galīgi nav svarīgi reitingi,jo gan Tesa,gan Autism dara savu lietu labi. Mūziku jau klausās ar ausīm,nevis reitingiem. (Labi,daļa droši vien reitingu dēļ)
Koncis bija jaudīgs. Un Ha:Ze kā reiz iederējās, kaut kas savādāks un drusku atšķirīgāks. Vismaz kaut kāda maza daļa uzzināja,ka ir arī tāds rīks,kā digitāla basene.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.