ZIŅAS

Jauns pilsētas festivāls GROM MMXX Tallinā

GROM MMXX 05.03.2020. 15:09
Jaunais pilsētas festivāls “GROM MMXX” notiks Igaunijas galvaspilsētā Tallinā no 12. līdz 13. jūnijam un fokusēsies uz tumsu, agresiju, skumjām, grūtībām un dīvainībām, īpašu uzmanību pievēršot atmosfērai un noskaņai.

Festivāla organizētāji ar prieku atklāj pirmos no daudzajiem māksliniekiem. "GROM MMXX" uzstāsies “Alcest” (FR), “She Past Away” (TR), “Selofan” (GR), “Cabaret Nocturne” (BE), “Inter Arma” (ASV), “Hexis” (DK), “Fågelle” (SE) un “Kannabinõid” (EE). Pasākuma norises vieta ir plaukstošais un neparastais Jaunrades nams Kopli ielā 93.

Pasākums notiks “Kopli ULM” teritorijā. Ar savu izcilo raksturu šī teritorija nodrošinās ideālu vietu un un aizraujošu atmosfēru “GROM MMXX” festivālam Tallinā. Galvenā uzmanība tiks pievērsta tam, lai ikviens, gan apmeklētājs, gan izpildītājs, festivāla laikā gūtu tikai vislabāko un patīkamāko pieredzi. Tieši tāpēc šajā pasākumā ir ierobežots apmeklētāju skaits. Biļetes var iegādāties Ticketer: https://www.ticketer.ee/grom-mmxx/

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.