ZIŅAS

Izziņots festivāls Fono Cēsis

Fono Cēsis 08.04.2016. 10:30
Šovasar, 22. un 23. jūlijā Cēsu svētku laikā norisināsies divu dienu mūzikas festivāls "Fono Cēsis", kas šogad atradīsies jaunā lokācijas vietā un tiks papildināts ar telšu pilsētu.

Pērn “Fono Cēsis” norisinājās pilsētas pils parkā, kur pulcējās vairāki tūkstoši apmeklētāju no visas Latvijas. “Šogad “Fono Cēsis” piedzīvos transformāciju no “lielkoncerta” uz “festivālu” – pērn pēdējā brīdī bijām spiesti meklēt risinājumu telšu pilsētai, taču šogad būsim tam sagatavojušies. Jaunā lokācijas vieta atradīsies tā dēvētajā “Smilšu laukumā” pie Cēsu autoostas, kas būs savienota ar teritoriju pie pilsētas stadiona, kur atradīsies telšu pilsēta,” pastāstīja rīkotāji.

“Šis būs jau trešais “Fono Cēsis” gads, un mums ir ļoti liels prieks, ka ir izdevusies tik veiksmīga sadarbība ar pilsētas domi – kā redzam, pasākums katru gadu aug un, ticam, ka šis ir tikai jaunās vasaras tradīcijas sākuma posms.”

Sagaidāms, ka pasākuma ietvaros tiks izziņotas aptuveni 20 grupas, kā arī seši dīdžeji.

Atgādinām, ka 2014. gada vasarā SIA "Fono" direktors Lauris Sildniks norādīja, ka "Fono Cēsis" ir paredzēts kā jauna tradīcija, aizstājot agrāk astoņus gadus notikušo mūzikas un sporta festivālu "Fonofest". "Fono Cēsis" ceturto gadu pēc kārtas norisinās Cēsu svētku laikā, kas šogad būs īpaši apjomīgi, ņemot vērā apaļās jubilejas faktoru – proti, pilsēta svinēs savu 810. dzimšanas dienu. 

Piesakies #FonoCēsis "Facebook" pasākumam

Lasi vēl

Komentāri

Reizē ar Klang? Nu kā tā.... Jau tā maz festivālu, uz kuriem gribas doties, un tāpat nākas izvēlēties vienu, lai nebūtu jāsvaidās.
Fono Cēsis lielākais plus,manuprāt, ir bezmaksas ieeja un apvienojums ar pilsētas svētkiem.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.