ZIŅAS

Izveidots Latvijas grupu dalībnieku tīkls

DJ Krankenwagen 18.11.2015. 12:26
Grupa DJ Krankenwagen Latvijas Republikas proklamēšanas 97. gadadienā piedāvā plakātu, kurā apskatīta saistība starp Latvijas grupu dalībniekiem.

Grupa DJ Krankenwagen Latvijas Republikas proklamēšanas 97. gadadienā prezentē savu papīra plakātu ar nosaukumu “Plakāts”. DJ Krankenwagen nav tāda grupa, kuras plakātu daudzi vēlētos likt pie sienas, bet tas tai, protams, neattur to ļoti vēlēties. Risinot šo problēmu, grupa nonāca pie domas radīt plakātu uz kura ir rakstīti arī daudzi citi Latvijas grupu nosaukumi. Pat tad, kad kāds pieliks šo plakātu pie savas sienas kādas citas grupas dēļ, grupa dzīvos ar to silto sajūtu, ka kādam pie sienas ir DJ Krankenwagen plakāts.

Tumši sarkanajā plaušā uz balta fona ir izvietotas stilizētas alveolas, katra alveola ir mūzikas grupa, un katrs savienojums norāda, ka vismaz viens mūziķis ir kādreiz spēlējis katrā no šīm divām grupām. Interaktīvā karte ar mūziķu vārdiem šeit!

Plakātu pilnā izmērā atradīsi šeit!

Lai iegādātos oriģinālo DJ Krankenwagen plakātu, rakstiet DJ Krankenwagen fb lapā:

Pirātiskais DJ Krankenwagen plakāts atrodams šeit:

Visi oriģinālā plakāta tirdzniecībā iegūtie līdzekļi tiks novirzīti grupas DJ Krankenwagen turpmākajai radošajai darbībai. Ja kāda no plakātā redzamajām grupām nevēlas, lai tās nosaukums būtu uz šī plakāta, vai arī vēlas saņemt daļu no tirdzniecības ienākumiem, tad DJ Krankenwagen tiešām ir ļoti žēl.

Lasi vēl

Komentāri

ļoti kruti. kā šito var daūt gatavu?
Kur Gaserata?
Kur visas normalas gruppas?
Iļģi ir, Elektrofolk, Dzelzs Vilks ir, Autobuss Debesīs, Otra Puse, a kur Bet Bet, Jauno Jāņu orķestris un Raxtu Raxti? Visi tikpat riks kā minētie plakātā ticēji un aktīvāki par, piemēram Reiganiem un Aparātu. Meh!
DJ Krankenwagen 18.11.2015. 15:14
Ir arī izveidota interaktīvā web versija ar grupu dalībnieku vārdiem un vairāk grupām nekā redzams plakātā:
http://www.parmuziku.lv/latvijas-grupu-saites
Kolosāls plakāts, paldies Krankenwagen! Tikai uzreiz pamanīju, ka pie FRAILTY trūkst APĒDĀJS un MALDUGUNS, kur Lauris spēlē bungas, un Edmunda jaunā grupa PROTEAN. Un kaut kā neredzu arī DARK NEXUS un INCOGNITO INC. Droši vien visas grupas uzreiz nevar atcerēties. Varbūt uzklausiet ieteikumus un izdodiet jaunu, papildinātu versiju?
Fantastiska web versija, tur jau var apmaldīties! Bet vai to balto četrstūri ar apzīmējumiem nevar paslēpt? Tas mazliet traucē, aizsedz skatu. Bet darbs tiešām apbrīnojams.
zvejnieks 18.11.2015. 16:02
Tas nozīmē, ka esmu spēlējis tikai sūdīgās grupās?
Šis tas gan nav līdz galam savilkts, dažu grupu trūkst. Lai netrūktu vietas varētu izveidojot vēl vienu plakātu, lai sanāk diptihs. Bet loti forši, ka ir vismaz šāds plakāts. Pirms gadiem 10 ģībtu par tādu :).
Dethecrator 18.11.2015. 19:26
Tas Linards varētu piemest savu mailu kaut kur, jo tad viņam tiktu piesūtītas vēl dažas saiknes par riktīgi smago galu, ko viņš ātri un viegli varētu iezīmēt savā shēmā.
Tas Linards 18.11.2015. 20:14
Vispirms rūpīgi apskatieties šeit:
http://www.parmuziku.lv/latvijas-grupu-saites
ja arī šeit nav tās grupas, vai konkrētie mūziķi, kuriem tur būtu jābūt, (un tādi protams ir daudz), vai arī jau esošajā info tiek pamanītas kļūdas, tad var rakstīt uz:
grupusaites@gmail.com
tad kad sakrāsies pietiekami daudz info, tad varbūt varēs uztaisīt kādu apdeitu.
Huskvarn konkrēti staro
Kur ir:
Rīta Stienis
Indygo
Omerta
Eschatos
un vēl daudzi citi?
Tikmēr, Valters un Kaža, Gay Fast un Z-Scars ir ielikti. Atkal absurds definējums - "rokmūzika".
??? - tak vari piereģistrēt savu bandu un saiknes, lai paplašinātu listi. Vai arī uztaisi kaut uz pusi kaut ko tik prātīgu - tikai nekopē :)
Millenium ar apvainojušos rokmuziķi 19.11.2015. 14:48
Kur tad ir palicis ir millenium laika ziedi FACT.F[ei]k. Pornstone. Kunt.Trace.One Voice.Brute Chant. Loom.
Pest of child.un vēl un vēl un vēl . Lai ko tik publisku publicētu tomēr vajadzētu paglāstīt pa spalvu visus Latvijas rokmūziķus mūziķus. Saprotams, ka tas ir apjomīgs darbs un ir daudz jau ieguldīts līdz šim brīdim. Bet darbiņš nav izdarīts līdz galam. Varējāt vēl padziļinātāk izpētīt un palaist šo visu uz Latvijas simtgadi.
Gaisa smacētājs 19.11.2015. 16:53
kur ir: [1 random grupa], [cita random grupa, ko klausās 5 cilvēki]...
kāpēc plakātā ir [viena pārāk populāra grupa], [grupa, kas man nepatīk] ...
menedžeris Sračš 19.11.2015. 19:05
Smacētājam +100
Njā, smagais gals normāli noignorēts
virtuāls rokasspiediens autoram. izcila ideja un darbs ieguldīts arī ne pa jokam.
dankblazeit420slayer 15.01.2016. 18:22
Tak paciešaties vai arī paši aizsūtat informāciju par grupam, kuras vēl nav ievietotas. Kapēc jabūt tik nepateicīgiem smerdeļiem, kas tikai nāk un komentē savus pirdieniņus visur apkārt internetā.
Autoram +10000

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.