ZIŅAS

Iznācis "Veto Magazine" 24. numurs

Veto Magazine 08.12.2012. 18:12
Šajā "Veto Magazine" numurā lasītāji tiek iepazīstināti ar pašmāju zīmola Eduardo Cattus modes māsām un viņu radītā apģērba detaļām, ar grupas Astro'n'out ģitāristu Juri Kalnišu un ar leģendāro liepājnieku Luiju Fonteinu.

Par teātri, kino un savu pašportretu stāsta fotogrāfs un aktieris Ivars Krasts, par digitālo pasauli - RIXC jauno mediju kultūras centra dibinātāji Rasa un Raitis Šmiti.

Šajā numurā pētīta ekrāna ietekme un spējas - aplūkotas jaunākās tendences (digitālās) mākslas un mūzikas simbiozē, kā arī izlūkots, ar ko tiek aizpildīts ilgais gaidīšanas laiks pirms filmas nonākšanas uz ekrāniem - animatore Signe Baumane stāsta par savu jaunāko animācijas filmu "Rocks In My Pockets".

"Veto Magazine" modes lapās stilistes Jūlijas Volkinšteines un fotogrāfes Ilzes Vanagas pārraudzībā tapis fotostāsts par Eberdīnu.

"Veto Magazine" var iegādāties "Narvesen" un "Plus Punkts" veikalos, lielākajās "Jānis Roze" grāmatnīcās, kā arī veikalos "LukaBuka", "Rimi" hipermārketos, galerijā "Istaba", bārā/ kafejnīcā "Vieta", "Sviestmaižu studija", apavu un aksesuāru veikalos "Bang Bang" un "Boards.lv".

Žurnāls tapis ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.