ZIŅAS

Izdos Baltijas punk/hardcore mūzikas izlasi

Edgars Āboliņš 13.09.2013. 17:00
20. septembrī klubā “Nabaklab” notiks Baltijas punk, hardcore, crust, grind mūzikas izlases “Thrashin’ over the Baltics” prezentācija.

Izlases mērķis ir parādīt plašākai auditorijai, kas aktuāls šajos žanros notiek Baltijas reģionā. Diskā apkopotas 18 Latvijas, Lietuvas un Igaunijas grupu dziesmas.

Šis projekts tapis, sadarbojoties radio “Naba”, “Melo records” un “Rotten smile records” no Latvijas, “Pasidaryk pats records” no Lietuvas un “Punk’n’roll” festivāla organizatoriem no Igaunijas, un ir īpašs ar to, ka šāda veida izlase Baltijas valstīs nav tikusi izdota kopš 1996. gada un ir pirmā no abām kompilācijām, kas pieejama CD formātā.

Izlases prezentācijā 20. septembrī uz skatuves kāps grupas “La chudra” no Lietuvas, “Defectives” un “Wagars” no Latvijas, kā arī “False pregnancy”, “Sociasylum” un “Bitch fight” no Igaunijas. Disks būs pieejams gan tā prezentācijas pasākumā, gan arī vēlāk, mūzikas ierakstu veikalos “Randoms”, “Upe”, klubā “Nabaklab” un interneta vietnē www.bandcamp.com.

Izlases prezentācijas koncerta sākums paredzēts plkst. 20:00

 

Lasi vēl

Komentāri

forši
šo es saprou.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.