ZIŅAS

Instrumentālais duets Tur un tur izdod debijas abumu Pagriezieni

Tur un tur 20.11.2015. 12:00
Piektdien, 20. novembrī instrumentālais duets "Tur un tur" sabiedrību iepazīstinās ar savu pirmo albuma "Pagriezieni”. Albuma atvēršanas svētki notiks mūzikas klubā “NABAKLAB”.

Instrumentālā dueta "Tur un tur" saknes meklējamas Kuldīgas 90-to gadu alternatīvās scēnā, bet tagadējā sastāvā tas spēlē kopš 2011. gada. Laika gaitā ir izkristalizējusies spēlēšanas maniere un tehniskie risinājumi – lai gan ģitāra ir tikai viena, pilnīgāks skanējums tiek iegūts ar atsevišķu līniju ģitāras partijām, atsevišķu — sintezētam basam. Tās abas tiek vadītas un sinhronizētas ar vairākām cilpu stacijām un apdarinātas ar neskaitāmiem efektiem. Visas skaņas tiek radītas dzīvajā, bet gatavas fona cilpas netiek izmantotas.

"Tur un tur" sastāvu veido Aleksandrs Štro – ģitāra, pedāļi, efekti un Edgars Briška – bungas, perkusijas, sempli. Albums „Pagriezieni” rakstīts dzīvajā, Zabadaka studijā, bet miksēts un māsterēts pie Ģirta Laumaņa @ Hodila rec Valmierā.

20. novembra koncertu "NABAKLAB" atklās Kuldīgas/Rīgas grupa "Stūrī zēvele", kas šobrīd uzsākusi darbu pie otrā studijas albuma. Debijas ieraksts "Labrīt!" tika izdots 2014.gadā "Nabamusic" paspārnē. Ieeja koncertā bez maksas. Pasākuma sākums plkst. 21:00.

Albumu izdod NABA MUSIC / MELO RECORDS, tas būs pieejams gan digitālā formātā projekta bandcamp.com profilā, gan taustāmā CD formātā. Mūzikas izdevniecība tika izveidota 2001. gadā Rīgā kā viens no Radio NABA projektiem, šobrīd izdevusi teju 50 mūzikas albumus, dzejas diskus un multimediālus ierakstus.

Lasi vēl

Komentāri

super! Kuldīga atkal saņēmusies

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.