ZIŅAS

Indygo prezentēs albumu The Result of Everything

Indygo 29.04.2019. 09:54
17. maijā Spīķeru koncertzālē grupa "Indygo" prezentēs savu jaunāko albumu "The Result of Everything".

Alternatīvā roka trio Indygo, kuru veido Mārtiņš Vaters, Mārtiņš Leja un Miks Riekstiņš, izdos savu ceturto studijas albumu ar nosaukumu “The Result Of Everything”. Grupas vokālists Mārtiņš Vaters stāsta: “ Šis burtiski ir visa rezultāts, kā esam dzīvojuši savus grupas dzīves pēdējos pāris gadus. Daudzi skaisti vai mazāk smuki piedzīvojumi un pārdzīvojumi sasummējušies mūzikā. Šis mums bija kā savu spēju un iespēju apzināšanās laika nogrieznis, kurš mums deva iespēju vienam otru uzšķērst un kārtīgi izpētīt. Noteikti esam saostījušies līdz vienam kopumam, labi apzināties, ka mēs šādi, līdzīgi domājošie, nevis iedursim, bet gan izvilksim nazi no muguras.”

Albuma atklāšanas pasākumā paredzēti arī kādi mazi muzikālie pārsteigumi. Pats albums ieturēts labākajās roka tradīcijās, ir pa kādai mierīgai un agresīvākai notij, albumā ir manāmas gan progresīvā roka iezīmes, kuras grupai sekojušas pēdējos divos studijas albumos, gan deviņdesmito gadu grandža sajūtas, gan indie/eksperimental pieskāriens dziesmu veidošanā. “The Result Of Everything” tiks izdots arī vinila formātā ierobežotā daudzumā - 150 eksemplāros.

 ”The Result Of Everything” savu prezentācijas dienu piedzīvos 2019.gada 17.maijā Spīķeru koncertzālē. 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.