ZIŅAS

Indygo aicina uz STARS dzimšanas dienas koncertu

Indygo 24.05.2016. 11:05
Indygo 27. maijā aicina uz jaunākā albuma "STARS" dzimšanas dienas ballīti Latvijas 1. Rokkafejnīcā.

STARS ir grupas trešais studijas albums, kurš ir 100% latviešu valodā. Iepriekšējie grupas albumi bija dalīti - latviski un angliski. Pie albuma materiāla puiši strādāja muzikāli radošajā nometnē Rojā, Žocenes meža vidū, lai būtu pēc iespējas tālāk no ikdienas darbiem un nedarbiem.

2014. gada decembrī Indygo veica vērienīgu projektu ar nosaukumu “Indygo unplugged” “Koka Rīgā”, kur grupa uzbūvēja vērienīgu skatuvi un pieaicinājusi mūziķus no dažādiem kolektīviem, tai skaitā “Sinfonietta Rīga”, “Melo- M”, “Oranžās brīvdienas” u.c. Grupa ir pabeigusi audio apstrādi ierakstam, un “Indygo Unplugged” klausāmā versijā būs pieejams tuvākajā laikā, savukārt DVD formātā tas tiks izdots gada beigās.Pirms un pēc koncerta Latvijas 1. Rokkafejnīcā būs pieejami arī Indygo T-krekli un ieraksti CD formātā.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.