ZIŅAS

"In This Chest" no Austrijas uzstāsies Stoned Zoo Party

Mārtiņš Zaviļeiskis 17.12.2012. 18:05
28. decembrī norisināsies latviešu alternatīvās kustības „Play Granade” organizētais mūzikas un kultūras pasākums „Stoned Zoo Party” mūzikas klubā „NabaKlab”

Pasākumu pārstāvēs gan vietējās, gan ārzemju post-hardcore mūzikas žanra pārstāvošās grupas. Visvairāk uzmanības jāvelta pasākuma viesiem no Austrijas ar nosaukumu In This Chest, kuri savā mūzikā lieliski apvieno metalcore, hardcore un deathmetal žanrus, pievienojot tam nedaudz elektroniskās mūzikas pieskaņu ar sintezatora un citu efektu palīdzību.

Grupa savā jaunajā sastāvā, kas kopā strādā jau kopš 2010. gada, paspējusi koncertēt visās iespējamās attiecīgā žanra Austrijas un Itālijas koncertvietās un klubos. Šoreiz grupa dodas nedaudz tālāk par ierasto Alpu apvidu, pavēstīt par sevi citur, kā arī redzēt to, kā smagās mūzikas cienītāji uztvers grupas sniegumu ārpus dzimtenes.

 

Starp vietējām grupām jāmin Breaking The Waves, Signs, Break The Norm un This Is It, kas apkopo šī brīža kopskatu Latvijas hardcore žanra pārstāvniecībā Vidzemes reģionā.

Latvijā šāda veida mūzika tiek spēlēta pietiekami sen, lai vidējam mūsdienu jaunietim neliktos sveša, turklāt spēj vienkopus sapulcēt pietiekami lielu skatītāju pūli, kas ierodas, lai šīs mūzikas agresīvo enerģētiku izmantotu motivācijai, kas tik ļoti nepieciešama sarežģītos dzīves periodos.

Pasākuma organizatori paši ir Latvijā dzīvojoši mūziķi, sportisti un alternatīvās kustības pārstāvji, kas jau zināmu laiku darbojas attiecīgajā nozarē. Par motivāciju pasākumu organizēšanai tiek izvirzīts Latvijā trūkstošais pilna spektra alternatīvās mūzikas, kultūras un ekstrēmā sporta šovu piedāvājums apvienots vienuviet. Vairāk informācijas pasākuma mājaslapā.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.