ZIŅAS

„Slippery Slope” klubos "Nabaklab un "Fonoklubs"

Pirmā Doma 11.04.2014. 10:48
Šajā nedēļas nogalē igauņu alternatīvā roka trio „Slippery Slope” viesosies Rīgas klubā "Nabaklab" un Cēsīs, klubā "Fonoklubs".

Slippery Slope nupat piedalījušies „Tallinas Mūzikas nedēļā” un savā mītnes valstī labi pazīstami kā lielākā Igaunijas mūzikas grupu konkursa „Noortebänd 2012” uzvaretāji. Šī būs grupas debija uz Latvijas klubu skatuvēm, līdz šim Latvijas publikai ir bijusi iespēja šos mūziķus redzēt vaigā vien pagājušā gada festivālā „Cita Vide”. Kopumā paredzēti četri koncerti, kuros būs iespēja iepazīt grupas mūzikas un izpildījuma dažādās šķautnes.

11.aprīlī Rīgā, klubā „Nabaklab” kopā ar pašmāju apvienībām „Neon Saturdays”, „Toria”, kā arī „Kirov”no Sanktpēterburgas, un 12.aprīlī Cēsīs, „Fonoklubā” kurā „Slippery Slope”dalīs vienu skatuvi ar „Neon Saturdays”.

„Slippery Slope” nāk no Tallinas. Grupas sastāvu veido trīs bērnības draugi- Egert Milder (vokāls, ģitāra), Madis Lett (basģitāra,bekvokāls) un Henri Kuusk (bungas, perkusijas).  Skanējumā jūtamas kā alternatīvās mūzikas iezīmes, tā arī melodiskākas indie vēsmas, netrūkst ne ģitāru, ne spēcīgu bungu, nedz arī romantiskas smeldzes apvienojumā ar enerģisku izpildījumu. Koncertos grupa priecē ar ekspresīvu uzvedību uz skatuves, labi skan akustiski mazās tējnīcās un sniedz pavisam cita veida izjūtas lielās koncertzālēs. Līdz šim „Slippery Slope” laiduši klajā četrus singlus un divus videoklipus, šobrīd turpina darbu pie debijas albuma un iepazīst jaunas koncertvietas un klausītājus.

Vairāk par grupu: https://www.facebook.com/slipperyslopeofficial

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.