ZIŅAS

Igaunijas smagsvars Talbot koncertā Rīgā

Sandis Baumanis 10.04.2013. 14:23
20. aprīlī Ādmiņu Mēģinājumu telpā Rīgā ar nule izdoto albumu Scaled viesosies dūmmetāla un stounerroka duets Talbot no Igaunijas.

„Viss pagājušais gads ir ticis pavadīts mēģinājumu telpā un šobrīd galarezultāts ir gatavs redzēt dienasgaismu”, apgalvo grupas dalībnieki.

Ieraksts Scaled, kas sastāv no sešām dziesmām, tiks izdots digitāli 11. aprīlī. Tam plānotas sekojošas kompaktdiska un vinila versijas. Albuma izdošana tiks atzīmēta ar virkni tā veicināšanas koncertiem, no kā pirmā daļa, proti Eiropa, sāksies mēneša beigās Latvijā.

Duets Talbot dibināts 2003. gadā Tallinā. Savulaik par Igaunijas neatkarīgās mūzikas skatuves pēdējo gadu laiku labāko notikumu dēvētā grupa veikusi vairākus aptverošus koncertbraucienus. Tostarp 2012. gadā duets piedalījies mūzikas industrijas konferencē Tallinn Music Week, kur tas ieguva prestižo Skype balvu Go Change the World Award, kā arī lielākajā mūzikas un mākslas festivālā Baltijā Positivus. Tā iepriekšējais albums EOS ticis izvirzīts Igaunijas Mūzikas balvas nominācijai.

Koncertu ievadīs pašmāju postmetāla grupa The Wolf You Feed, kuras sastāva kopš 2011. gada apvienojušies mūziķi no tādām Latvijas pagrīdes mūzikas grupām kā The Black Drummer Is a Slave, Parára un Herresiarh. 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.