ZIŅAS

Igaunijā uzstāsies Killswitch Engage

Alternative.lv 16.04.2013. 14:47
Šovakar, 17. aprīlī plkst. Tallinas Rock Cafe uzstāsies viena no vadošajām pasaules metalcore apvienībām Killswitch Engage no ASV, līdzi vedot ne mazāk iespaidīgās Sylosis (UK) un Heartist (ASV).

1999. gadā dibinātā apvienība "Killswitch Engage" ir devusies pasaules turnejā, lai prezentētu tās jaunāko veikumu - sesto albumu Disarm The Decent, kas tika prezentēts 2013. gada 2. aprīlī. Albumu īpašu padara Killswitch Engage pirmā solista Jesse Leach atgriešanās grupā pēc tam, kad to pameta ilggadējais Howard Jones.

Jesse L. norādīja, ka "mūzika noteikti ir kļuvusi agresīvāka, šim pilnīgi noteikti esot Killswitch Engage ātrākajam albumam, tajā pat laikā paturot Killswitch melodisko faktoru."

Baltijas metalcore skatuvei Killswitch Engage aizvien ir spilgtā atmiņā pēc spēcīgās un neaizmirstamās uzstāšanās pārpildītajā Rock Cafe 2007. gadā. 

Koncerta sākums: plkst. 19:00
Biļetes par 26 Eur pieejamas šeit

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.