ZIŅAS

Igaunijā notiks festivāls Skeneraator

Skeneraator 31.07.2019. 14:04
No 16 līdz 18. augustam Igaunijā, Peipusa ezera krastā, Ranna Puhkebaas atpūtas centrā, jau ceturto gadu norisināsies neatkarīgais mūzikas festivāls „Skeneraator”.

"Skeneraator" ir pirmais "tuksneša" festivāls Igaunijā, kurā sajaukts smagais metāls, psihedēliskais roks un pankroks. Festivāls darbojas pēc "dari pats" principiem, apvienojot daudzveidīgo Baltijas valstu un Somijas smagās mūzikas plašo klāstu. Festivāls aizsācies 2016. gadā ar mērķi popularizēt psihedēlisko rokmūziku un stoner roku un metālu.

Šī gada festivāla programmā - 4dots (Polija), Talbot (Igaunija), Ocean Districts (Igaunija), Velns Viņu Zin (Latvija), Somali Yacht Club (Ukraina),  Kaiser (Somija), I, Captain (Somija), Craneium (Somija), Grave Siesta (Somija), Meteor Vortex (Somija), Supreme Havoc (Somija) un citi. Pilna programma un informācija par biļešu iegādi atrodama festivāla mājaslapā.

Iepriekšējos gados Latvijas mūziķus pārstāvējušas grupas – Eschatos, Omerta, Saturn’s Husk, Oyto, Northern C un citi.

Lasi vēl

Komentāri

tiešām nav neviena cita grupā kā vvz? sāk uzvilkt jau. :D
Ir, bet VVZ ir kvalitatīvi, sevi pierādijuši un pats galvenais - festivāla konceptam atbilstoši. Uzvelcies un brauc uz festu, lai novilktos!
ļurinātājs 06.08.2019. 14:03
varbūt tesa?
We tried Tesa for few times. No answers back, but it's ok. Maybe the time isn't right.
After all we get many band applications via email and now it's really hard to say NO to them (bc 80% is really quality stuff). So the selection is made really carefully and with a heavy heart.
Vvz sevi pierādījuši uzvarot zelta mikrofonu, kur vispār nebija konkurences? Smieklīgi.
Stirru, there are definately far more better/interesting bands then Veln viņu zinu in the alternative/post genre... ;)
Bet fests ir ļoti jauks un mājīgs. Peipusa jūras krastā. Iesaku.
--> name some, please, for future.
Jah
Stirru, there are definately far more better/interesting bands then Veln viņu zinu in the alternative/post genre... ;)

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.