ZIŅAS

Ieteikumi „Fontaine Festival” apmeklētājiem

Edgars Āboliņš 08.08.2013. 15:22
Šajā nogalē „Fontaine Festival” uz piecām skatuvēm pulcēs vairāk kā 40 mūziķu apvienības un dīdžejus.

Tā kā četras no piecām festivāla skatuvēm atrodas iekštelpā, gumijas zābakus lietus gadījumā līdzi nevajadzēs, arī galvenās skatuves „Gypsy camp” zona šogad bruģēta, lai apmeklētājiem nebūtu jāuztraucas par dubļiem un netīrību.  

Festivālā, kā jau katru gadu, darbosies arī neliela apsargāta bezmaksas telšu pilsētiņa, taču ņemot vērā to, ka teltis atrodas pilsētas teritorijā, labāk neko vērtīgu tajās neatstāt un rūpēties par savām mantām pašiem. 

Pilna „Fontaine Festival” programma pieejama gan mājas lapā, gan arī avīzē „Fontaine daily”, kas bez maksas būs pieejama pie festivāla skatuvēm un viesnīcā „Fontaine Royal”. Papildus informāciju par koncertu grafiku un iespējamajām tā izmaiņām būs iespējams dzirdēt arī pie katras no pasākuma skatuvēm koncertu starplaikos. 

Samainīt iepriekš iegādātās biļetes pret aprocēm, kā arī veikt biļešu iegādi uz vietas varēs festivāla kasē blakus kluba „Fontaine Palace” ieejai.

„Fontaine Festival” norisināsies Liepājā, klubā „Fontaine Palace” un tam pieguļošajā teritorijā Stūrmaņu ielā 1, koncerti sāksies piektdien plkst. 21:00 un turpināsies līdz vēlam 11. augusta vakaram.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.