ZIŅAS

Iespaidīga metālistu leģendu četrpaka Igaunijā!

ian 04.12.2012. 23:43
6. decembrī, Tallinā, Igaunijā, klubā „Rock Cefe” četras leģendāras smagā metāla grupas vienā koncertā: Kreator (Vācija) , Morbid Angel (Asv), Nile (Asv), Fueled By Fire (Asv)!

Daži koncertu tūru grupu komplektējumi ir vēsturiski jau krietnu laiku pirms kāds koncerts vispār ir nospēlēts, un tā notiek vienkārši dēļ ģeniāla un ekskluzīva sastāva! Šajā gadījumā īsti ekstrēmā metāla sektora giganti uzsāks plašu ceļojumu pa visu Eiropu, lai nopostītu visas iespējamās uzstāšanās vietas.

Paskatieties vien uz vācu thrash metāla veterāniem Kreator: ar savu 1985. Gadā izdoto “Endless Pain” viņi gandrīz vieni paši Vāciju padarīja par thrash metāla nāciju un turpināja to darīt arī turpmākajos gados, uzturot veselu subžanru ar savu “Violent Revolution”. Šajā tūrē puiši kā vieni no hedlaineriem prezentēs savu svaigo, spēcīgo daiļdarbu “Phantom Antichrist”.

ASV leģendas Morbid Angel arī piedalīsies kā hedlaineri, un, kā jau visi labi zina, šie čomi uzrakstīja izsmalcinātu death metāla vēsturi ar žanra stūrakmeņiem “Blessed Are The Sick” un “Domination”. Nesen viņi izdeva drosmīgo “Illud Divinum Insanus” un turpina pārkāpt robežas ar spīdošu izcilību. Vēl vairāk: leģendārie, varenie Morbid Angel ir paziņojuši, ka šajā tūrē spēlēs „Set of all time MORBID ANGEL classic songs“! „Altars of Madness“ un „Covenant“, kā divi no vairākiem grupas klasiskajiem albūmiem, joprojām liek katram metālistam pamatīgi sajūsmināties, vien izdzirdot to nosaukumus.
Kreator un Morbid Angel tūrē atbalstīs vēl viena leģenda – bijību izraisošie tehniskā death metāla dievi Nile, kuru jaunais tehniskais un atmosfēriskais muzikālais stūrakmens, albūms “At The Gate Of Sethu”, pavisam drīz tiks izdots. Šis neticamais grupu kolektīvs visbeidzot tiks papildināts ar Kalifornijas trešeriem Fueled By Fire, kuri labāk kā visas citas grupas prot atmodināt īpašo 80’to gadu velnišķīgo garu. Ja tavā īpašumā ir grupas jaunākais albūms “Plunging Into Darkness”, vienkārši pamāj zinoši ar galvu.

Biļetes iespējams iegādāties arī Latvijā: www.bilesuserviss.lv/lat/concerts/muzika/klubu_pasakumi/?concert=108294

Uz koncertu tiek rīkots fanu reiss, sīkāka informācija: estragons@inbox.lv

Tallinas koncerta norises laiks: 17:00 durvis, 17:45 Fueled By Fire, 18:30 Nile, 19:45 Morbid Angel, 21:30 Kreator

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.