ZIŅAS

Ierakstu gada balvā Inokentijs Mārpls un Soundarcade

Alternative.lv 28.02.2013. 01:38
Starp populārajām Latvijas grupām un izpildītājiem, kuri 26. februāra vakarā Nacionālajā teātrī bija sanākuši, lai sadalītu Mūzikas ierakstu gada balvas, šogad ierindojās arī Inokentijs Mārpls un Soundarcade.

Pirmo gadu piekopjot praksi, kad Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas žūrijai savu albumu var nodot jebkurš pašmāju mākslinieks, pirmo reizi tika paplašinātas pasākuma stilistiskās robežas, kas rezultējās ar jaunām nominācijām, kurās tika izvirzītas arī tādas apvienības kā Inokentijs Mārpls, Soundarcade, Frailty, Burned In Blizzard, Sanctimony un citas. Par vēlmi pasākumu padarīt muzikāli daudzpusīgu un krāšņu liecināja arī fakts, ka uz Nacionālā teātra skatuves ar priekšnesumu, līdzās tādiem mūziķiem kā „Prāta Vētra”, „Per”, „Igo” vai Aisha, kāpa arī turbo-folk apvienība „Oranžās Brīvdienas”, „Burned in Blizzard” un „Inokentijs Mārpls”.

Par labāko smagā roka vai metāla mūzikas albums tika atzīts Soundarcade “Moving the Great Hadron”, par labāko roka albumu – Inokentijs Mārpls „Pupu mizas”, taču par labāko alternatīvo albumu žūrija atzina SatellitesLV „Pagrīdē”.

Tāpat īpašas pieminēšanas vērts noteikti ir fakts, ka balvu par labāko elektronisko albumu ieguva Kodek „Flavours from the Future”. 

Starp neoficiālajiem gada balvas uzvarētājiem jāmin arī Ģirts Laumanis jeb Lomiks, kura studijā tika ierakstīt seši no nominētajiem albumiem, no kuriem trīs saņēma apbalvojumu.

Lasi vēl

Komentāri

Jā, Lomikam sveicieni un paldies! Žēl ka tikai kantrī džeki atcerējas par viņu uz skatuves.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.