ZIŅAS

IEBĀZ PIRKSTUS SAVĀS ACĪS - Viļņā koncertēs Slipknot

Alternative.lv 13.10.2015. 10:54
23. janvārī Viļņā ar vienīgo koncertu Baltijas valstīs viesosies pasaulslavenā ņūmetāla apvienība "Slipknot".

""Slipknot" mūzika ir bezkompromisa un agresīva roka iemiesojums. Viņu ieturētais tēls ir ekstravagants, spīdošs un noslēpumains. Pirms diviem gadu desmitiem dibinātā apvienība joprojām ir viens no populārākiem kolektīviem metāla mūzikas žanrā," grupu raksturo koncerta organizatori.

ASV apvienības "Slipknot" kontā ir pieci studijas albumi, no kuriem jaunākais .5: The Gray Chapter izdots pagājušā gada oktobrī. "Slipknot" astoņas reizes tikuši nominēti "Grammy" balvai un prestižo apbalvojumu saņēmuši par dziesmu "Before I Forget", kura tika atzīta par labāko dziesmu metāla mūzikas žanrā. Grupa sola pārsteigumu pilnu koncertu - apmeklētājus sagaida dekorācijas, videoprojekcijas, gaismas efekti un pirotehnika.

Biļetes uz koncertu "Siemens" arēnā Viļņā būs nopērkamas no piektdienas, 16. oktobra, "Biļešu servisa" kasēs un internetā. Cena sākot no 43 eiro.

Ceturtdien, 15. oktobrī, plkst. 10.00 "Biļešu servisa" kasēs un internetā tiks uzsākta biļešu iepriekšpārdošana FBI koncertu kluba biedriem.

Lasi vēl

Komentāri

Hmmm kkā pēdējā brīdī izziņoja viņiem pārsvarā viss "nobukots" gadu uzpriekšu, a te pēc 3 mēnešiem koncis :)
Te bez variantiem, pieļauju ,ka manos 26 gados tas būs labākais kas ar mani noticis :D
viņu oficiālajā mājas lapā nekāda Viļņa un nekāds koncis 23. janvārī nav paredzēts. Kārtējie piekāsēji?
Spriežot pēc viņu oficiālās mājas lapas, tad 23. datums ir brīvs, BET nākamajā dienā uzstāšanās ir Polijā un pirms tam Dānijā, tā kā koncerta esamība ir diezgan ticama.
Gribētos gan oficiālu ziņu arī no grupas, jo nav lieki 40 eiro, kurus tā pat vien izmest.
http://www.slipknot1.com/events - šeit koncerts ir noradīts, so laikam var droši pirkt biļetes un braukt :)
Rekur autobusiņš, personāžs zināms, tas nav Pipelītis Lipenis, tā, ka visam jābūt labi.
https://www.facebook.com/events/173823482960322/

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.