ZIŅAS

IAMX publicē jaunu singlu un nedēļas nogalē uzstāsies Latvijā

Nabaklab 25.02.2016. 16:47
27. februārī klubā „Melnā piektdiena" uzstāsies mūziķis, viens no Lielbritānijas grupas „Sneaker Pimps” līderiem, IAMX.

IAMX ir pazīstamās Londonas trip-hop grupas „Snekaer Pimps” līdera Krisa Kornera (Chris Corner) soloprojekts, kurš tika uzsākts 2004. gadā, ar nolūku nodalīt savu daiļradi no komercmūzikas. Līdz ar to, visi seši IAMX albumi producēti un izdoti neatkarīgi, izvairoties no sadarbības ar lielām mūzikas izdevniecībām un, kā skaidro pats mūziķis, viņa pārcelšanās uz Berlīni 2006. gadā bija nepieciešama, lai „sarautu saites ar lielo mūzikas industriju un nepiespiesti nodotos mūzikas radīšanai neatkarīgi no ārējiem apstākļiem”. Šobrīd gan IAMX par savu mītnes vietu izvēlējies Losandželosu.

IAMX dzīvās uzstāšanās vienmēr izceļas ar enerģiskiem un teatrāliem priekšnesumiem, izmantojot neparastus skatuves tērpus, ķermeņa apgleznošanu un dekorācijas. IAMX pievērš lielu uzmanību arī video mākslai un lielu daļu darbu filmē, montē un režisē pats. Tie redzami gan IAMX koncertu videoprojekcijās, gan viņa videoklipos.

IAMX jaunākais albums „Metanoia” iznācis 2015. gada oktobrī, savukārt šonedēļ klausītāju vērtējumam nodots jaunākais IAMX veikums – singls „North Star”.

 Klubs „Melnā piektdiena” atrodas brīvības ielā 193c. Ieeja koncertā no plkst. 19:00, koncerta sākums plkst. 20:00. Biļetes pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv

Koncertu rīko radio „Naba” klubs „Nabaklab”.

 

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.