ZIŅAS

I Love You Records turpina jubilejas svinības ar Super Besse un Human Tetris

I Love You Records 27.09.2019. 10:53
Mūzikas apgāds "I Love You Records" turpina koncertu sēriju ar Latvijā jau labi pazīstamās baltkrievu grupas "Super Besse" uzstāšanos kopā ar īpašajiem viesiem "Human Tetris" no Krievijas.

Kad grupa no Minskas Super Besse 2014. gadā debitēja vairākās starptautiskās mūzikas skatēs, viņu virzienā lūkojās ne viena vien izdevniecība, tomēr mūziķi izvēlējās Latvijas apgādu I Love You Records. Līdz šim, izpelnoties kritikas un klausītāju atzinību, klajā nākuši divi Super Besse albumi – 63610* un La Nuit*. Pašlaik mūziķi ieskaņo trešo studijas albumu, bet tas nekavēs viņus ierasties Rīgā un nosvinēt I Love You Records jubileju. Post punk/coldwave grupa Super Besse bieži tiek salīdzināta ar žanra spilgtākajiem pārstāvjiem, tostarp Joy Division, taču tai nenoliedzami piemīt arī īpaša enerģija un savdabība. Tāpēc Super Besse vienmēr ir gaidīti festivālos un klubu koncertos ne vien Eiropā, bet pat Ķīnā un Taivānā. Grupas mūziku pamanījusi arī kinoindustrija, iekļaujot dziesmu Holod režisora Entonija Maras filmā Hotel Mumbai, kas uz lielajiem ekrāniem iznāca šogad.

2018. gadā Super Besse devās Eiropas turnejā kopā ar Krievijas grupu Human Tetris, kas šajā koncertā dalīs skatuvi ar saviem baltkrievu draugiem. Human Tetris radās 2008. gadā Maskavā, tās dalībniekiem smeļoties iedvesmu no daudzām postpanka grupām, nepiemirstot arī jauno vilni un mūsdienu indie un popmūziku. Lai vēl plašāk atainotu grupas ietekmju spektru, jāpiebilst, ka tās nosaukums ņemts no populāra japāņu televīzijas šova. Human Tetris koncertturneju gaitas neaprobežojas tikai ar Eiropu, ar lieliem panākumiem grupa uzstājusies arī Dienvidamerikā.


Nākamais I Love You Records jubilejas koncerts notiks 18. oktobrī: Laika Suns + Kabloonak (LT), K.K. fon Stricka villā

Koncerta sākums plkst. 20:00 klubā One One. Super Besse un Human Tetris koncerta biļetes vietnē bilesuserviss.lv.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.