ZIŅAS

I Love You Records sāks jubilejas koncertu sēriju ar grupām Židrūns un shishi

I Love You Records 13.09.2019. 09:05
14. septembrī "K.K. fon Stricka villā mūzikas apgāds "I Love You Records" sāks 10 gadu jubilejas koncertsēriju.

Grupa “Židrūns” radās 2003. gadā un jau drīz izpelnījās pelnītu ievērību Latvijas neatkarīgās mūzikas cienītāju aprindās – vispirms ar saviem ekspresīvajiem koncertiem, pēc tam ar studijas ierakstiem. Līdz šim grupa izdevusi trīs albumus, pēdējo no tiem “Židrūns un tas, ko nevar nest” apgādā I Love You Records. Grupas mūzika nav vienkārši raksturojama, tās plašās robežas sniedzas no indīroka līdz pankam, no progresīvā roka līdz garāžrokam. Tomēr galvenā mūziķu apvienības kvalitāte ir tiešā un godīgā attieksme pret sevi un klausītājiem. “Židrūns” nav grupa, kas koncertē bieži, tāpēc katra viņu uzstāšanās ir īpašs notikums.

Koncerta īpašās viešņas būs meiteņu trio shishi no Viļņas. Viņu mūzikā apvienojas rap/trash/surf /soul stilistika, sapludinot bērnišķīgu prieku ar sievišķīgu enerģiju. Visas grupas dalībnieces jau iepriekš darbojušās dažādās Lietuvas alternatīvajās grupās, līdz apvienojās trio un tā nosaukumam izvēlējās ķīniešu vārdu, kas apzīmē sargājošu lauvu vai suni, kam piemīt spēja atvairīt ļaunos garus. Grupas debijas albums NA x 80 nāca klajā pirms gada un tam sekoja Lietuvas mūzikas balvu M.A.M.A. nominācija kategorijā “Labākā alternatīvā grupa”.Biļetes pieejamas vietnē bilesuserviss.lv.

19:00 - durvis vaļā
20:00 - shishi
21:30 - Židrūns
ap 23:00 - DJ Uldis Rudaks

Jaunumiem seko pasākuma FB lapā.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.