ZIŅAS

Helsinku metāla vakari Cēsīs un Rīgā

Durvis 30.03.2016. 16:24
Ar koncertiem Latvijā viesosies somu smagās mūzikas apvienības "Khroma", "Crib45" un "Kilt.".

Grupa Khroma (electro/alternative metal) Latvijas ārēs viesojusies daudzkārt un šo sekmīgo vizīšu rezultātā somi te raduši pulka daudz cienītājus. Šīs vizītes vadmotīvs ir jaunā albuma “Stasis” prezentācija, kuras ietvaros viņi dodas pamatīgā tūrē pa Eiropu, kuras ietvaros piektdien, 1. aprīlī spēlēs Cēsīs, “Fonoklubā” un sestdien, 2. aprīlī Rīgā, klubā ’’Depo”.

1. aprīlis ir arī albuma “Stasis” iznākšanas diena.

Grupa Crib45 spēlē post metālu, savā mūzikā vairāk pievēršoties tā doomīgākajai daļai.   

Pirmo reizi somi Rīgā viesojās pagājušogad, sniedzot atmiņā paliekošu uzstāšanos. Koncerta gaidās pārmiju dažus jautājumus/atbildes ar grupas ģitāristu un vokālistu Teemu Mäntynen. Intervija lasāma amerikāņu smagās izklaides vietnē NO CLEAN SINGING:

Trešā somu grupa Kilt. (alternative metal), Latvijas klausītājiem ir mazāk zināma, bet par viņu labus vārdus aizlikuši abi iepriekš minētie mūziķu kolektīvi, tāpēc noteikti vērts uz koncertiem ierasties savlaicīgi.

 

Koncerts Cēsu "Fonoklubā" notiks 1. aprīlī, bet Rīgas klubā "Depo" - 2. aprīlī.

Rīgas pasākuma lapa FB. Atzīmējoties nācējos savlaicīgi, kā jau allaž, biļetes maksa sarūk.   

Koncertu iesaka un informāciju sagatavoja kultūras platforma “Durvis”. 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.