ZIŅAS

„Helid” piedāvā videoklipu

Mārtiņš Ķeire 11.03.2013. 16:39
Latvijas smagās mūzikas apvienība „Helid” piedāvā noskatīties grupas pirmo videoklipu dziesmai „Don’t See This”.

Klips tapis pagājušā gada nogalē, sadarbojoties ar Aivaru Ivbuli, kas pildīja operatora un montētāja funkcijas, un Tomu Užānu, kas filmēja klipā izmantotos zemūdens kadrus. Grupa saka lielu paldies arī Jānim Lācim, Naurim Vasiļevskim un veikalam „Mūzikas Centrs” par palīdzību klipa veidošanā.

 

Dziesma „Don’t See This” Kārļa Šteinmaņa vadībā ierakstīta pagājušā gada vasarā Mārupes "KS Records'' studijā, kas pēdējo gadu laikā kļuvusi par vienu no populārākajām un kvalitatīvākajām smagās mūzikas ierakstu studijām Latvijā. Tas ir pirmais ieskats grupas jaunajā materiālā.

Grupa „Helid” dibināta 2005. gada nogalē Salacgrīvā, taču šobrīd nobāzējusies Rīgā. Kopš 2008. gada grupas sastāvu veido pieci dalībnieki: Kristiāns Kļava (vokāls), Agnese Štāla (ģitāra), Mārtiņš Ķeire (ģitāra), Toms Treijs (bass) un Kristaps Zabrovskis (bungas). 2011. gada sākumā grupa izdeva savu debijas EP mini-albumu „Chapter I: Lost Between The Lines” un šobrīd strādā pie materiāla pilna garuma albumam.

Lasi vēl

Komentāri

Viena no tām grupām, kura mēģina vienā dziesmā salīmēt pēc iespējas vairāk daļu, žanru, tehniku u.t.t.un ne ar tiem labākajiem rezultātiem. Žēl.
Haralds Strapāns, zivju ginekologs 13.03.2013. 15:08
laikam ir labāk, ka puikas un meitenes dara mūziku, nevis osta kaķiem pakaļas, līmi vai atņem nepilngadīgajiem telefonaparātus mikrorajonos. Tas vien ir patīkami.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.