ZIŅAS

Heaven Grey prezentēs jauno albumu Manuscriptum

Heaven Grey 05.10.2016. 12:21
14.oktobrī klubā "Melnā Piektdiena" visi grupas un mūzikas žanra cienītāji varēs iepazīties ar metāla apvienības "Heaven Grey" jaunāko albumu Manuscriptum

"Drūmu noskaņu caurvītas melodijas, uz iznīcību un skumjām vērstas intonācijas." -  tā savu skanējumu raksturo Latvijas heavy/ melodic doom metal apvienības Heaven Grey skanējumu. 14. oktobra koncertā kā iesildītāji uzstāsies divas apvienības no Krievijas - gothic/doom/post-rock grupa Inner Missing un thrash/ death metal izpildītāji Deformity, kā arī lietuviešu doom metal apvienība Hellhookah.

Albums Manuscriptum ir veidots konceptuāli kā viena cilvēka stāsts, kurš savā dzīvē piedzīvo plašu destruktīvu emociju klāstu – dusmas, egoismu, zaudētu mīlestību, atriebību, bailes... -, un to visu apraksta savā dienasgrāmatā. Savā manuskriptā, kas klausītāju aizved ceļojumā pa pasauli, kurā valda izmisums un lēnai iznīcībai pakļauts viss skaistais. Izsmalcināta, liega un vienlaikus agresīva mūzika, depresīvas, skumjas un poētiskas dziesmas rada atmosfērisku skanējumu, kas ļauj atminēties nu jau par klasiku kļuvušos deviņdesmito gadu doom metāla ierakstus. Paši mūziķi jaunā albuma skanējumu raksturo kā old-school gotisko metālu, turklāt atzīst – neesot bijis ne mazākās vēlmes panākt “modernāku skaņu”. Albuma vizuālo noformējumu veidojis gleznotājs un video mākslinieks Artūrs Bērziņš, kurš radījis dizainu vairākiem smagās mūzikas ierakstiem, to skaitā britu ekstrēmā metāla grupai Cradle Of Filth, kā arī neskaitāmu latviešu grāmatu vāku dizainu. Albums ierakstīts Rīgā, Z2 studijā, miksējis un māsterējis grupas bundzinieks Rotislavs Rons. Savukārt par producēšanu parūpējušies paši HeavenGrey. Gluži tāpat kā iepriekšējos albumos, dziesmas ierakstītas gan angļu, gan latviešu valodās.

Kopš grupas Heaven Grey dibināšanas 1993.gadā, tā piedzīvojusi vairākus skarbus pavērsienus un arī traģiskus likteņa triecienus. Pēc vairāku gadu klusēšanas Heaven Grey atkal apvienojās 2007.gadā un 2010.gadā laida klajā albumu Falling Mist. Kopš tā laika mūziķu sastāvs atkal ir mainījies, un 2016.gadā Heaven Grey ir: Artūrs Fišers (vokāls), Vjačeslavs Ņikitins (ģitāra), Vladimirs Beluga (ģitāra), Andrejs Ņikitins (bass), Rotislavs Rons (bungas) un Staņislavs Semjonovs (sintezators, bekvokāls).

Heaven Grey albuma Manuscriptum prezentācijas koncerts norisināsies 14.oktobrī klubā Melnā Piektdiena, koncerta sākums 20.00, klubs atvērts no plkst. 19.00. Ieeja: 3 €.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.