ZIŅAS

Hardcore-Valentīndienas koncerts klubā "Nabaklab"

Circle Pit Shows 14.02.2015. 13:07
Sestdien, 14. februārī “Circle Pit! Shows” piedāvā koncertu ar franču hardcore/punk grupas “Nine Eleven” uzstāšanos un Latvijas, Lietuvas un Igaunijas grupu atbalstu.

Mīlestības svētku dienā uz Latvijas skatuves atgriežas new school hardcore/punk grupa “Nine Eleven” no Lemānas, Francijā. Savu 10 gadu pastāvēšanas laikā, grupa savā mūzikā vienmēr bijusi uzticīga sociālai un politiskai problemātikai, vēstījumu ietverot kompleksās un interesantās dziesmu struktūrās, mūzikāli ietekmējoties no 90to gadu hardcore/punk un new wave screamo virzieniem, kombinējot ar mūsdienīgu skanējumu.

Pirms vakara galvenajiem viesiem uzstāsies instrumentālā post-rock/metal apvienība “Ocean Districts” no Igaunijas, hardcore/punk piecinieks “Spengimas” no Lietuvas, kā arī grupa “Staarla” kā vietējais atbalsts. Par mūziku grupu starplaikos rūpēsies DJ Grautinsh.

Klubs “Nabaklab” atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, ieeja klubā no 18 gadu vecuma.
Sākums 21:00
Ieeja: 5 euro.

Piesakies pasākumam: https://www.facebook.com/events/1498064410464243/

Vairāk informācijas:
www.facebook.com/circlepitshows
www.circlepitshows.com

Foto - Ocean Districts (Aivars Ivbulis)

Lasi vēl

Komentāri

šie jau vienreiz bija Rīgā, bija ļoti forši

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.