ZIŅAS

Hardcore vakars Ādmiņu ielā ar STORM{O}

Rotten Smile 13.12.2018. 09:27
14. decembrī Ādmiņu ielā 4 Eiropas tūres ietvaros jauno albumu atrādīs viena no šī brīža aktuālākajām Itālijas blackened hardcore grupām STORM{O}.

STORM{0} ir 2005. gadā radusies grupa, kura savu unikālo skanējumu rada, savirpinot haotisku hardcore ar moderno black metal un screamo plus piešpricējot pa druskai no post hc, crust un grind, kā rezultātā rodas tumša, ātra, haotiski intensīva mūzika ar melodiskām iespēlēm un brīžiem post melanholiskām atkāpēm un screamo vokālu. Grupa savas pastāvēšanas laikā ir sniegusi vairāk kā 300 koncertu, sākot no maziem d.i.y. pasākumiem, beidzot ar tādu grupu iesildīšanu kā Converge, Full Of Hell, Celeste, Norma Jean u.c. Grupas bagāžā ir 2 EP un 2 pilni albumi, no kuriem pēdējo “ERE” ietekmīgā tumšās mūzikas interneta vietne "CVLT Nation" augsti novērtējusi kā Itālijas gada labāko žanra albumu. Šo albumu grupa arī prezentēs Rīgā gaidāmajā koncertā.


Gené Kruppa ir grupa no Smiltenes/Rīgas, kura savā skanējumā apvieno ātru, melodisku hardcore ar screamo un, eksperimentējot ar post rock /post hc, dažās kompozīcijās uzbur sapņainas skaņu vīzijas. Šajā koncertā akcents tiks likts uz svaigākajām kompozīcijām no pavasarī gaidāmā EP.

Sv. Bērtuļa Nakts ir četru Rīgas jauniešu hardcore apvienība, kas nupat publicējusi savu otro EP “Meli Maldi Māņi”. Savos darbos Svētie slavina cilvēka neapmierinātību un māca, ka "Tavas dusmas - tā ir dāvana, un Tev nebūs to izlikt uz citiem cilvēkiem, Tev būs izlādēties hc koncertos."Koncerta sākums 20:00 / Ieeja 4 eur

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

30.jūn
otrdiena

P.O.D.

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS