ZIŅAS

Hardcore un street punk vakars klubā Depo

Rotten Smile/Ej Apskrieties! 19.05.2016. 16:18
21. maijā klubā "Depo" notiks "Rotten Smile/Ej Apskrieties!" rīkots hardcore/street punk koncerts, kurā jaunus albumus prezentēs divas ārvalstu apvienības

Street Chaos ir viena no zināmākajām Polijas hardcore punk grupām, kura ir dibināta 2008. gadā apvienojoties pieredzējušiem mūziķiem, kuri iepriekš spēlējuši dažādās grupās. Grupas līderis - vokālists, kā arī daži citi tās dalībnieki hardcore punk lauciņā darbojas jau no 80to gadu beigām! Grupa pamazām šo gadu laikā ir vairojusi savu fanu pulku un atpazīstamību, bieži koncertējot ar tādām vietējām un ārzemju zvaigznēm kā "Agnostic Front", "Poison Idea", "Castet", "Schizma", "The Analogs", "Fuck It All" u.c. Savā pastāvēšanas laikā grupa ir izdevusi 2 split ierakstus, 2 albumus un piedalījusies vairākās izlasēs. Rīgā "Street Chaos" atrādīs savu jauno albumu "Nie Pytaj Dlaczego”, kurš oficiāli iznāca tikai 10 dienas pirms šī koncerta. Šī būs unikāla iespēja redzēt grupu, kura praktiski neuzstājas ārpus Polijas un sava albuma prezentācijas tūres ietvaros sniegs tikai divus koncertus ārpus dzimtenes.

Mister X - pirmā Baltkrievijas street punk/oi! grupa, kura dibināta 2003. gadā. Grupa, kura pateicoties savai atraktivitātei, melodiski lipigajām dziesmām par alu, futbolu un S.H.A.R.P. idejām, ir viennozīmīgi kļuvusi par Baltkrievijas punk vārda nesējiem pasaulē. Grupa pārsvarā uzstājas ārzemēs, bieži brauc tūrēs ar dažādu citu valstu grupām, uzstājas ne tikai street punk, bet arī d.i.y. aharcho punk un hardcore žanra pasākumos un festivālos visā Eiropā. Šajā koncertā grupa atrādīs savu jauno albumu ”До самого конца (Till the end/ Do samego końca) ”. Šī būs grupas pirmā uzstāšanās Latvijā!

Spit It Out ir 2009. gadā Cēsīs izveidota hardcore grupa ar metālisku hardcore skanējumu labākajās NYHC un Beatdown tradīcijās. Grupas kontā ir Ep albums “My Friends are my Strenght” un pašreiz tās dalībnieki strādā pie jauna materiāla savam pirmajam full-lenght albumam.

2009. gadā radusies grupa Defectives no Rīgas, kura spēlē ātru punk/hc ar raw/anarcho punk influenci. Šī būs grupas pēdējā uzstāšanās, vismaz uz nenoteiktu laiku.

Ieeja no 19:00 / Sākums 20:00

Ieeja:
- 5 euro,
- 4 euro ar flaijeri no www.klubsdepo.lv
- 3 euro, ja savlaicīgi esi atzīmējies facebook kā DOSIES
- 1. Stāvā ieeja BRĪVA

Lasi vēl

Komentāri

būtu labi ja mani tur laistu atpakaļ :D

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.