ZIŅAS

Grupas „Tarakany!” koncertu iesildīs pašmāju „Sound religion”

Nabaklab 17.07.2013. 14:59
Klubā „Nabaklab” koncertēs viena no Krievijas populārākajām pankroka grupām „Tarakany!” un pašmāju „Sound religion”.

„Sound religion” Latvijas neatkarīgās mūzikas skatuvē darbojas kopš 2006. gada, taču grupas pirmsākumi meklējami krietni agrāk – jau deviņdesmitajos gados, kad apvienības līderis un virzītājspēks Vladimirs Stoļarovs uzstājies vairākās nu jau neeksistējošās pankroka grupās, piedaloties gan leģendārajā festivālā „Tabūns”, gan citos nozīmīgos festivālos un rokkoncertos. Šobrīd grupa aktīvi koncertē ne tikai Latvijā, bet arī tuvākajās kaimiņvalstīs, viens no grupas dalībniekiem ir arī Latvijā pazīstamais perkusionists Nils Īle, piedaloties lielā daļā „Sound religion” koncertu.

„Tarakany!” ir viena no veiksmīgākajām un vecākajām pankroka grupām Krievijā, kas savu darbību sāka 1991. gadā un līdz šim izdevuši 13 albumus, neskaitāmus singlus, kā arī izlases kopā ar citām labi atpazīstamām Krievijas un citu valstu ska un pankroka apvienībām.

21. jūlija koncerta sākums paredzēts plkst. 21:00, taču klubs durvis vērs jau plkst. 20:00. „Nabaklab” atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, biļetes uz koncertu pieejamas visās „Biļešu serviss” kasēs.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.