ZIŅAS

Grupa "Wagars" publicē otro albumu

Wagars Bargais 10.04.2014. 10:25
Latvijas d-beat/black metal apvienība Wagars laiž klajā jau savu otro albumu „Sidrabenes lāsts”.

Atšķirībā no pirmā grupas EP, šis ieraksts tiks publicēts kā digitāls albums. Tas ietver 10 kompozīcijas, kurās aprunāti pagātnes rēgi un nākotnes cerības, vēlme augt un nepazaudēt sevi.

Albuma nosaukums un viena no dziesmām ir saistībā ar leģendu un hroniku, kas vēsta, ka Sidrabenes pils 13. gadsimta sākumā nodedzināta, taču zemgaļi to atjaunoja. Visai drīz krustneši to nopostīja vēlreiz. Nespējot cīnīties ar milzīgo pārspēku, zemgaļi masveidā devās uz Zemgales nekristīto daļu, pie pagāniem, tur arī pārceļot savu karaļvalsti - Sidrabeni. Tomēr cerība, ka nopostītā pils kādreiz atdzims savā vietā, kā smaga un sena alegorija tautas zemapziņā strāvo joprojām.

Dziesmas tika ierakstītas 2013. gada vasarā, Valmierā Hodila studijā.

Grupa Wagars radusies 2012. gada nogalē Rīgā, apvienojoties mūziķiem ar manāmu pieredzes bagāžu gūtu jau daudzās citās Latvijas metal/hardcore/punk/grind grupās.

Grupas albumu iespējams noklausīties un iegādāties: wagars.bandcamp.com

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.