ZIŅAS

Grupa So Lucid Electric Feel aicina uz tiešraides koncertu

So Lucid Electric Feel 13.05.2020. 15:07
Piektdien, 15. maijā, “YouTube” tiešraidē tiks straumēts īpašs pašmāju rokgrupas “So Lucid Electric Feel” koncerts.

Šo piektdien, 15. maijā, pašmāju psihedēliskā blūzroka grupa So Lucid Electric Feel veidos tiešsaistē skatāmu bezmaksas koncertu, kuru varēs vērot ar videoplatformas “YouTube” starpniecību. Notikumu īpaši interesantu padarīs apvienības “Liquid Peanut” radītas analogās ūdens, eļļu un krāsu sajaukumu vizualizācijas. Augstas kvalitātes koncerta skaņu nodrošinās “Siguldas Skaņu studija”. Koncerts top sadarbībā ar “Kaņepes Kultūras centru”, kas ārkārtējās situācijas laikā piedāvā interesentiem bezmaksas kultūras pasākumu translācijas drošai pasākumu baudīšanai no mājām.

2015. gadā Siguldā dibinātais trio "So Lucid Electric Feel" ir vokālists un ģitārists Uvis Gailis, basists Kristaps Sproģis un bundzinieks Raitis Kalniņš. Grupas debijas albums “We’re All Connected” tika izdots 6. martā un ir pieejams grupas bandcamp lapā, kā arī visos populārākajos straumēšanas servisos.

Translācijas sākums plkst. 21:00.

Vairāk informācijas un jaunumu saistībā ar translāciju meklējams šeit.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.