ZIŅAS

Grupa OGHRE prezentēs debijas albumu Gana

OGHRE 21.06.2017. 10:30
29. jūnijā Ģertrūdes ielas teātrī savu debijas studijas albumu "Gana" prezentēs metāla apvienība "OGHRE".

OGHRE debijas albums būs latviešu valodā un tā galvenās tēmas ir pārdomas par valodu, kultūru un sabiedrību kopumā. Tā ierakstu, miksēšanu un masterēšanu veicis producents Kārlis Šteinmanis "KS Records" studijā. “Gana” vizuālo noformējumu veidojis Aigars Opincāns. Albums tiks izdots jaunizveidotā alternatīvās mūzikas leibla “Grautiņa ieraksti” paspārnē.

Līdz šim no albuma publicētas trīs dziesmas: “Nulle”, “Pēdējais cēliens” un “Iļģuciema Velns”. Tās bezmaksas lejupielādējamas grupas bandcamp profilā, kur nākamajā dienā pēc koncerta būs pieejams arī pilns albums.Albuma prezentācijā 29. jūnijā Ģertrūdes ielas teātrī grupa izpildīs visu albumu pilnā garumā. Koncertu iesildīs jaunā metāla apvienība “Velns viņu zin”, kurā apvienojušies mūziķi, kas agrāk guvuši pieredzi tādās grupās kā "Lassie The Cat", “Lie, Lie Sister” un “Pyro Trees”, kā arī elektroniskās trokšņu mūzikas mākslinieks “dubna”.

“Ģertrūdes ielas teātris” atrodas Ģertrūdes ielā 101a. Ieeja no 19:00, koncerta sākums plkst. 19:30. beigas ap plkst. 22:00. Ieejas maksa: 3 eiro ziedojums. Koncertā albums “Gana” būs nopērkams par īpašu prezentācijas cenu.“OGHRE” ir piecu mūziķu kolektīvs, kas atjaunotā sastāvā spēlē smago mūziku kopš 2015. gada rudens. Grupa aizvadījusi vairākus koncertus gan Rīgā, gan ārpus tās un 2016. gadā ieguva kroga “Aptieka” balvu “Gada smagā grupa”, ar labiem rezultātiem startēja “Wacken Metal Battle” Latvijas atlasē, kā arī kā īpašie viesi uzstājušies "Alternative.lv gada balvas" ceremonijā.

 

Lasi vēl

Komentāri

Man šķiet, ka nevienam iekš alternative.lv nav tik daudz ierakstu (reklāmu) kā Oghre.
Aktuāls ir un paliek aktuāls.
kā ieeju netā tā reklāma pa Oghri priekšā. Bišku sāk jau kaitināt.
Žēl, ka nevienam nepis kas tevi kaitina.
Nesaprotu kāpēc tāda ažiotāža. Garlaicīgs sūds.
Nu, kāds bija? Kā bija?
diezgan zajebis 01.07.2017. 14:52
diezgan zajebis
garamgajejs 04.07.2017. 16:03
boring as fuck. bet galvenais ka latviski dzied.
Kāpēc ne? mūzika ir kvalitatīva. konstants artstyle. Pats īpaši neciešu sludge lēno depresņiku, bet šiem itkā pie visa ir piestrādāts un nav pat īsti pie kā piesieties, dziesmas ir klausāmas nav nekas fenomenāls, bet tai pat laikā...fonā skan un nav ne vainas, ko ļoti ļoti reti kad var pateikt par jebkuru citu Lv grupu. Mums vajag vairāk šādu grupu, tad arī nebūs pirmajā lapā viena vienīga oghre...

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.