ZIŅAS

Grupa Indygo koncertēs Valmiermuižā

Valmiermuiža 10.10.2016. 12:01
Piektdien, 14. oktobrī, plkst. 20.00 omulīgajā Valmiermuižas klēts viesistabā ar akustisko programmu uzstāsies grupa "Indygo".

Pati grupa atzīst, ka tas būs piedzīvojums gan klausītājiem, gan pašiem, jo tas nebūs ierastais grupas skanējums un uzstāšanās formāts. Puiši ikdienā raduši spēlēt, instrumentiem un pašiem skanot par visiem 100 procentiem, ļaujot vaļu rokmūzikas spēcīgajiem viļņiem. Taču šoreiz koncerts līdz klausītāju ausīm nonāks daudz mierīgākā formātā un atmosfērā, kas pašiem grupas dalībniekiem šķiet aizraujoši.

Iestājoties rudenīgi dzestrajam laikam, Valmiermuižas klēts līdzās alus darītavai aicina pavadīt vakarus mājīgā gaisotnē, baudot mākslu, dzīvā Valmiermuižas alus garšas un ar tām saderīgu ēdienu. Valmiermuižas kultūras biedrība sarūpējusi četrus neatkārtojamus vakarus, kuros būs iespēja baudīt neierastus muzikālos priekšnesumus un Latvijas nevalstisko teātra organizāciju viesizrādes.

Ielūgumi uz koncertu iepriekšpārdošanā 5 EUR, bet pasākuma dienā tie būs par 1 EUR dārgāki.
Ielūgumus var iegādāties:
Valmiermuižas klētī, Valmiermuižas vēstniecībā Rīgā un „Biļešu Paradīzes” kasēs.

Nākamie vakarēšanas pasākumi:
28. oktobris – grupas „Sigma” akustiskais koncerts
16. novembris – izrāde „Pēdējais pionieris”, rež. Dmitrijs Petrenko
1. decembris – izrāde „Trīs stāsti” , rež. Varis Piņķis

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.